2017 Yılı Sivrihisar Vefat Duyuruları

2017 Yılı Sivrihisar Vefat Duyuruları
1 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.806 kez okundu.

SİVRİHİSAR ÖLÜM HABERLERİ ARŞİVİ

2017 YILINDA SİVRİHİSAR’DAN VEFAT EDENLER

2017 TEMMUZ AYINDA VEFAT EDENLER

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sarıkavak Köyünde HACI OSMAN ÇAKICI vefat etmiştir. Cenazesi 27 Temmuz 2017 Perşembe günü öğle namazını müteakip Ulu camide kılınacak cenaze namazının ardından Sivrihisar da defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar İmam Hatip Lisesi Eski Müdürlerinden YAŞAR DÖNMEZ vefat etmiştir. Cenazesi 25 Temmuz 2017 Salı günü İkindi Namazını müteakip Eskişehir Bağlar Kırım Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecek. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İğdecik Köyünden Eskişehir’de İkamet eden ASİYE KAYA vefat etmiştir. Cenazesi 25 Temmuz 2017 Salı günü Eskişehir Emek Mahallesi Camiinde kılınacak cenaze namazını müteakip Eskişehir Asri Mezarlığa defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sadıkbağı Köyünden SEYFETTİN ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü İkindi Namazını müteakip Sadıkbağı Köyünde defnedilecek. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Mülk Köyü sakinlerinden Mehmet Açar’ın eşi SADİYE AÇAR vefat etmiştir. (24 Temmuz 2017) Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Yenidoğan Köyünden NAZİRE ALPİR vefat etmiştir. Cenazesi 23 Temmuz 2017 Pazar günü saat 09.00 da Yenidoğan köyünde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE 
İlçemiz Hamamkarahisar Köyünden Karaoğlanların KAZIM KARAOĞLU vefat etmiştir. (23 Temmuz 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Halkından Aynacıların NEDİME DAĞ vefat etti. Cenazesi 18 Temmuz 2017 Salı günü öğle namazını müteakip Cenaze namazından sonra Yenice Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Halkından Aşçı Ali’nin Annesi, Rahmetli Aşçı Murat’ ın Eşi PAKİZE BULUT vefat etmiştir. Cenazesi 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü öğle Namazını müteakip Ulu camiide kılınacak cenaze namazından sonra Yenice Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sarıkavak Köyünden Sivrihisar’da İkamet eden HALİL BAŞ (Terzi Halil) vefat etmiştir. Cenazesi 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü Öğle namazını müteakip Ulu Camiide kılınacak Cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Buzluca Köyünden sarraf  Selahattin ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü Eskişehir M. Sami Ramazanoğlu Caminden Öğle namazını müteakip kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Atatürk İlk Okulunda uzun yıllar Öğretmenlik yapan, (Günyüzü Gecek Köyünden) Emekli Öğretmen ALİ SELÇUK vefat etmiştir. Cenazesi 14 Temmuz 2017 Cuma namazını müteakip Eskişehir Ziyapaşa camiinde kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kaymaz Beldesinden NAFİYE BAYTEN vefat etmiştir. Cenazesi 13 Temmuz 2017 Perşembe günü Eskişehir Uluönder Camiinden öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Eskişehir’ de ikamet eden Sivrihisar eşrafından Mashar ALKARA vefat etmiştir. Cenazesi 12 Temmuz 2017 Çarşamba günü Eskişehir Gökmeydan Caminden öğle namazını müteakip kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’ dan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar Kepen Köyünden HÜSEYİN AVCIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 11 Temmuz 2017 Salı günü Aşağı Kepen köyünde öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Nasreddin Hoca Beldesinden SAFFET AŞÇIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 10 Temmuz 2017 Pazartesi günü İlçemiz Nasreddin Hoca Beldesinde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Eskişehir’ de ikamet eden Sivrihisar eşrafından Hacı Ahmet kızı Nakiye’ den olma KADRİYE AKSOYLAR vefat etmiştir. Cenazesi 09 Temmuz 2017 Pazar günü Eskişehir Hacı Havva Caminden öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Halkından, Serkan ve Hülya Alkan’ın Babası, Nurdan Alkan’ın eşi At Arabacı Eşber olarak tanınan Tuğrul ALKAN vefat etti. Cenazesi 05 Temmuz 2017 Çarşamba günü Öğle namazını müteakip Ulu camiide kılınacak cenaze namazından sonra Kumluyol Mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Babullu mahallesinden Keban NALCI vefat etmiştir. (4 Temmuz 2017) Kendisine ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sakinlerinden Göllecilerin Ahmet Olarak tanınan Ahmet ŞANLIER’in eşi ve Cumhuriyet İlk Okulu Müd. Yard. Mine Günal’ın Annesi Hatice ŞANLIER vefat etmiştir. Cenazesi 4 Temmuz 2017 Salı günü İkindi Namazını müteakip Ulu camide kılınacak cenaze namazından sonra Yenice Mahallesi Mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dinek Köyünden Sebzeci Mustafa Budun’un eşi Firdevs BUDUN vefat etmiştir. Cenazesi 4 Temmuz 2017 Salı günü Eskişehir’de defin edildi. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet Kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Eskişehir’de ikamet eden Em. Asb. İbrahim TETİK vefat etmiştir. Cenazesi 4 Temmuz 2017 Salı günü Eskişehir M. Sami Ramazanoğlu Caminden öğle namazını müteakip kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Cumhuriyet ilkokulu müdür yardımcısı Mine Günal’ın ANNESİ vefat etmiştir. Cenazesi 4 Temmuz 2017 Salı günü ikindi namazını müteakip Ulu camiden kaldırılıp, Yenice mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

2017 HAZİRAN AYINDA VEFAT EDENLER

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar eşrafından İstanbul’da ikamet eden Adil OKSAY 30 Haziran Cuma günü vefat etmiştir. Cenazesi 1 Temmuz 2017 Cumartesi günü İstanbul’da defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Eskişehir’de ikamet eden H. Muzaffer Demir’in eşi Gürcan DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 29 Haziran 2017 Perşembe günü Eskişehir M. Sami Ramazanoğlu Caminden öğle namazını müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Dinek Köyünden Hasan Hüseyin TERLİ vefat etmiştir. Cenazesi 28 Haziran 2017 Çarşamba günü Eskişehir Gökmeydan Mahallesi Ziya Paşa caminden öğlen namazını müteakip kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Eskişehir’de ikamet eden D.D.Yollarından Emekli Hemşehrimiz Orhan DURALİ vefat etmiştir. Cenazesi 28 Haziran 2017 Çarşamba günü Eskişehir Tekke Camiinde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Zey köyünden Halil İbrahim Akarçay’ın eşi Emine AKARÇAY vefat etmiştir. Cenazesi 28 Haziran 2017 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Zey köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İlören köyünden Doğan Turan’ın annesi Durkadın TURAN vefat etti. Cenazesi 27 Haziran 2017 Salı günü öğle namazını müteakip İlören köyünde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sarıkavak Köyünden Rahmetli Kerim Sarıca’nın eşi Fidan SARICA (Fatma) vefat etti. Cenazesi 24 Haziran 2017 Cumartesi günü Sarıkavak Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Böğürtlen Köyünden Eskişehir’de İkamet eden Halil KOCA vefat etti. Cenazesi 23 Haziran 2017 günü Cuma namazını müteakip Eskişehir Alaattin Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kaymaz Mahallesinden Hacı Melahat ACARAY vefat etmiştir. Cenazesi 23 Haziran 2017 günü Cuma Namazını müteakip Kaymaz  mezarlığına defin edinecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Oğlakçı Köyünden Emine AYVAZ vefat etti. Cenazesi 22 Haziran 2017 Perşembe öğle Namazını müteakip Oğlakçı Köyünde defin edinecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Eskişehir’de İkamet eden Hemşehrimiz Eczacı HİKMET GÜVENÇ vefat etmiştir. Cenazesi 17 Haziran 2017 Cumartesi günü Öğle Namazını müteakip Eskişehir Alaattin Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Paşakadın Köyünden HACI ERSİN ATAY vefat etti. Cenazesi 17 Haziran 2017 Cumartesi günü Paşakadın köyünde defin edildi. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İlören Köyünden İdris Duru’ nun Babası AHMET TALAT DURU Vefat etti. Cenazesi Eskişehir Huzur Camiinde Kılınacak Cenaze namazından sonra Eskişehir’de defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Eşrafından Bayram Remzi KOÇ ‘un eşi GÜLÜMSER KOÇ vefat etti. Cenazesi 15 Haziran 2017 Perşembe günü Öğle namazını müteakip Ulu Camiide kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Çaykoz Köyünden Hamdi OKÇU vefat etmiştir. Cenazesi 11 Haziran 2017 Pazar günü İkindi namazını müteakip ilçemiz Çaykoz köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Eskişehir’de ikamet eden hemşehrimiz Şeref GÜVEN vefat etmiştir. ( 11 Haziran 2017 ) Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dinek Köyünden Okan İpek’in eşi Birgül İPEK vefat etmiştir. Cenazesi 10 Haziran 2017 Cumartesi günü İkindi Namazını müteakip İlçemiz Dinek Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Demirci köyünden Eskişehir’de ikamet eden, Dilaver ve Hüseyin TURAN’ın annesi Cennet TURAN vefat etmiştir. Cenazesi 9 Haziran 2017 Cuma namazından sonra Demirci köyünde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Antalya’da İkamet Sarıkavak Köyünden Salim DİLEK vefat etmiştir. Cenazesi 9 Haziran 2017 Cuma Namazını müteakip Eskişehir Emek Mahallesi Sefa Camiinde kılınacak Cenaze namazından sonra Eskişehir Asri Mezarlığa defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dinek Köyünden Soner KARABUDAK vefat etmiştir. Cenazesi 7 Haziran 2017 Çarşamba günü Ögle namazını müteakip Eskişehir Emek Mahallesi Miraç caminde kılınacak Cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından Ahmet Sezer ve Cemil Sezer’in Anneleri Bilge SEZER vefat etmiştir. Cenazesi 4 Haziran 2017 Pazar günü İkindi namazını müteakip Ulu Camide kılınacak cenaze namazından sonra Balaban mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Hüdavendigar Köyünden Almanya’da yaşayan Veysel YANIK 3 Haziran 2017 Cumartesi günü vefat etmiştir. Cenazesi 7 Haziran 2017 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Hüdavendigar Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İstiklalbağı köyünden Eskişehir’de ikamet eden Emekli Öğretmen Hüsamettin YAZ vefat etmiştir. Cenazesi 1 Haziran 2017 Perşembe günü ikindi namazını müteakip Eskişehir Huzur Mahallesi Hacı Mehmet Alaca camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Asri mezarlığa defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

2017 MAYIS AYINDA VEFAT EDENLER

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İstiklalbağı Köyünden Merhum Ramazan Yudar’ın eşi Emine YUDAR vefat etmiştir. Cenazesi 1 Haziran 2017 Perşembe günü İstiklalbağı mahallesinde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz eşrafından merhum Ahmet Demir’in eşi Naciye DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 30 Mayıs 2017 Salı günü ikindi namazını müteakip İstanbul Fenerbahçe camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Yenidoğan Köyünde ikamet eden Bekir TEKİN vefat etti. Cenazesi 29 Mayıs 2017 Pazartesi günü öğle namazını müteakip Yenidoğan Köyünde defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Eski Esnaflarından Petrolcü Nafiz DURAL vefat etmiştir. Cenazesi 29 Mayıs 2017 Pazartesi günü Eskişehir Yeni Bağlar Bosna Camiinde Öğle Namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dumluca köyünden Cemil KURT vefat etmiştir. Cenazesi 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü öğle namazını müteakip Eskişehir Emek mahallesi Zümrüt cami’inden kaldırılıp, asri mezarlığa defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Gerenli köyünden Beytullah KÖSTEBEKÇİ ve eşi Şaziye KÖSTEBEKÇİ, Çiftelerde Araçları ile Sulama kanalında geçirdikleri kaza sonucu vefat etmişlerdir. Cenazeleri 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü Öğle namazını müteakip Gerenli Köyü Aşağı camide kılınacak cenaze namazının ardından defin edileceklerdir. ALLAH mekanlarını cennet eylesin, geride kalanlara sabırlar versin.

VEFAT ve TAZİYE
Babullu köyü eşrafından Çavuşların Çakır’ın (Esbanktan emekli Mustafa Adalıoğlu) eşi Gülşen ADALIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü Sivrihisar Ulu camide kılınacak cenaze namazından sonra Balaban mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Böğürtlen Mahallesinden Hasan ÖZEN vefat etmiştir. (23 Mayıs 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İlören Köyünden Ali ÖZDEMİR vefat etti. Cenazesi 21 Mayıs 2017 Pazar günü defin edildi. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Aktaş Köyünden Mehmet DEMİR vefat etti. (21 Mayıs 2017) Cenazesi İlçemiz Aktaş köyünde toprağa verilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Karadat Köyünden Ayşe Bekem’in oğlu Eskişehir’de ikamet eden Recep BİLGİN vefat etmiştir. Cenazesi 19 Mayıs 2017 Cuma namazını müteakip Eskişehir Huzur Caminde kılınacak cenaze namazından sonra Asri mezarlığa defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Koçaş Köyünden Eysan Ünalan’ın eşi Müşerref ÜNALAN vefat etmiştir. Cenazesi 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü Öğle namazını müteakip İlçemiz Koçaş Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlcemiz Memik Köyü sakinlerinden Sivrihisar Hastanesi Röntgen Teknisyeni Abdullah Sak’ın Babası Mehmet SAK vefat etmiştir. Cenazesi 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü öğle Namazını müteakip İlçemiz Memik Köyümüzde defin edinecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve Yakınlarına Baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Zey Köyünden Ramazan AKKARTAL vefat etmiştir. Cenazesi 16 Mayıs 2017 Salı günü İkindi namazını müteakip Zey Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Öğretmen Kemal KAYA’nın oğlu Ali Kemal KAYA vefat etmiştir. Cenazesi 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü öğle namazından sonra Sultandere Yunus Emre caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sığırcık Köyünden Saadet KABAL vefat etmiştir. (14 Mayıs 2017) Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sığırcık Köyünden Mustafa BAYINDIR vefat etmiştir. (13 Mayıs 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Fazıl HABBAĞ’ın annesi ve Gürkok YÜZÜGÜLLÜ’nün halası Emine HABBAĞ (YÜZÜGÜLLÜ) vefat etmiştir. Cenazesi 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü öğle namazını müteakip Ziya Paşa camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Babadat Köyünden, Osmangazi Üniversitesinde çalışan İbrahim (Yüksel) ODACI vefat etmiştir. Cenazesi 12 Mayıs 2017 Cuma günü İkindi Namazını müteakip Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlahiyat Camiinde kılınacak Cenaze namazından sonra Asri mezarlığa defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Emekli ögretmen Fazıl İPEK İzmir de vefat etmiştir. Cenazesi 12 Mayıs 2017 Cuma günü ikindi namazından sonra İzmir Ürkmez’de defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dümrek Mahallesinden Ali İhsan SARIKAYA vefat etmiştir. (12 Mayıs 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Günyüzü İlçesi Yazır Köyünden Eskişehir’de ikamet eden Hüseyin ÖZYURT vefat etmiştir. Cenazesi 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü Eskişehir Erenköy Yunusemre Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Babadat Köyünden Münevver DEMİREL vefat etti. Cenazesi 9 Mayıs 2017 Salı günü İkindi namazını müteakip Babadat Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dümrek Kasabasından Mehmet Ali oğlu Hacı Osman BABACAN vefat etti. Cenazesi 9 Mayıs 2017 Salı günü öğle Namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dumluca Köyünden emekli öğretmen Sami DUMLU vefat etti. Cenazesi 7 Mayıs 2017 Pazar günü Eskişehir Alanönü Havacılar Camiinde kılınacak Cenaze Namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Karabaşlı Mahallesinden Perizan BAYŞAR vefat etmiştir. (6 Mayıs 2017) Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Merhum Hacı Mehmet Güvenç’in eşi Hacer GÜVENÇ vefat etmiştir. Cenazesi 7 Mayıs 2017 Pazar günü ikindi namazından sonra Eskişehir Alaaddin camiden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Rahmetli Av. İsmet Çıracı’nın eşi Melahat ÇIRACI vefat etmiştir. Cenazesi 5 Mayıs 2017 Cuma namazından sonra İstanbul Maltepe merkez camiden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT VE TAZİYE
Hemşehrimiz Zekeriya Çıngır’ın babası Uğur ÇINGIR vefat etmiştir. Cenazesi 3  Mayıs 2017 Çarşamba günü İkindi namazını müteakip Eskişehir Vişnelik Caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

2017 NİSAN AYINDA VEFAT EDENLER

VEFAT VE TAZİYE
İlçemiz Kınık mahallesinden Eskişehir’de ikamet eden Ahmet HISIM vefat etmiştir. Cenazesi 30 Nisan 2017 Pazar günü Öğle namazını müteakip Kınık Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dinek köyü sakinlerinden berber Hamdi Şahin’in hanımı Hacer ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Eskişehir Gündoğdu mahallesinde öğlen namazından sonra kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Aktaş köyünden merhum Metin Cantaş’ın eşi Nedime CANTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 28 Nisan 2017 Cuma günü ikindi namazını müteakip Aktaş köyünde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Hemşehrimiz Halil TÜZÜN vefat etmiştir. Cenazesi 28 Nisan 2017 Cuma namazını müteakip M.Kemal Paşa Mahallesi Hacı Halit Camiinde kılınacak Cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz esnaflarından sobacı Hulusi AKPARA vefat etmiştir. Cenazesi 27 Nisan 2017 Perşembe günü Kurtuluş Mahallesi Eligüzeller Camiinde İkindi Namazını müteakip kılınacak Cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Karakaya Köyünden Nevzat ERDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi 27 Nisan 2017 Perşembe günü Öğle namazını müteakip Karakaya Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Kaymaz Kasabamızda uzun yıllar Otobüs ile taşımacılık yapan Saffet HIZLI vefat etmiştir. (26 Nisan 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kaymaz Mahallesinden  Feride TEKİNER vefat etmiştir. (26 Nisan 2017) Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kaymaz Mahallesinden  Ali Rıza CAN vefat etmiştir. (26 Nisan 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sakinlerinden Kırıkkale de ikamet eden Feyza ÖZDEMİR (28) vefat etmiştir. Cenazesi 25 Nisan 2017 Salı günü Kırıkkale de defin edildi. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Paşakadın mahallesi sakinlerinden, Karayollarından Emekli Aziz AKAY vefat etmiştir. Cenazesi 25 Nisan 2017 Salı günü Öğle namazını müteakip İlçemiz Paşakadın Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT VE TAZİYE
İlçemiz Elcik Köyü Sakinlerinden Şerafettin ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi 24 Nisan 2017 Pazartesi  günü ikindi namazını müteakip Elcik Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Oğlakcı Köyünden Gürbüz AYVAZ vefat etti. Cenazesi 23 Nisan 2017 Pazar günü Öğle namazını müteakip Oğlakcı köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz sakinlerinden Fahri ve Süleyman Ceylan’ın Annesi Keziban CEYLAN vefat etmiştir. Cenazesi 23 Nisan 2017 Pazar günü Eskişehir 71 Evler merkez caminde öğle vakti kılınacak cenaze namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Tekören mahallesinden Hüseyin Baş’ın oğlu eti’den emekli Sebahattin BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 22 Nisan 2017 Cumartesi günü Eskişehir Tunalı üç şerefeli camiden öğle namazını müteakip kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İstiklalbağı Köyünden Halil Yaz’ın eşi Hatice YAZ vefat etmiştir. Cenazesi 20 Nisan 2017 Perşembe günü İstiklalbağı köyünde İkindi Namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kertek köyünden Mustafa Kılıçaslan’ın Babası Ekrem KILIÇASLAN vefat etmiştir. Cenazesi 19 Nisan 2017 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Sivrihisar Ulu Camiden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kadıncık Köyünden rahmetli Rafet Karaman’ın eşi Gülistan KARAMAN vefat etmiştir. Cenazesi 18 Nisan 2017 Salı günü ikindi namazını müteakip Gökmeydan Ziyapaşa camisinden kaldırılıp, yeni asri mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Mülk Köyünden Hasan Öztürk’ün eşi Atike ÖZTÜRK vefat etti. Cenazesi 16 Nisan 2017 Pazar günü İlçemiz Mülk köyünde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Elcik Köyü sakinlerinden Hasan Akil’in Annesi Hanım Akil vefat etmiştir. Cenazesi 15 Nisan 2017 Cumartesi günü öğle namazından sonra Elcik köyünde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz esnaflarından Eskişehir’de ikamet eden Berber İsmet ŞENTÜRK vefat etti. Cenazesi 15 Nisan 2017 Cumartesi günü İkindi namazını müteakip Eskişehir Alaattin camiinde kılınacak Cenaze namazının ardından Eskişehir Asri mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Yenice Mahallede İkamet eden, Terzi İsmet Tüysüzer’ ın Babası MEHMET TÜYSÜZER hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 15 Nisan 2017 Cumartesi günü öğle namazını müteakip Ulu Camiden kaldırılıp yenice mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz eşrafından Em.öğr. Hüseyin EROL’un oğlu Ankara’da ikamet eden Gürsel EROL vefat etmiştir. 15 Nisan 2017 Cumartesi günü öğle vakti Ankara Karşıyaka Mezarlık caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Zey Köyünden NAZMİYE ÖZDEMİRAL vefat etmiştir. Cenazesi 14 Nisan 2017 Cuma Namazını müteakip İlçemiz Zey Köyünde defin edinecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kınık Köyünden HİKMET KAYA vefat etmiştir. Cenazesi 12 Nisan 2017 Çarşamba günü İkindi namazını müteakip Yunus Emre Caminden kaldırıldı. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kaymaz Kasabasından Rahmetli Ahmet Kocaman’ın eşi FATMA KOCAMAN vefat etmiştir. Cenazesi 12 Nisan 2017 Çarşamba günü İlçemiz Kaymaz Kasabasında Öğle Namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz sakinlerinden Eskişehir’de İkamet eden, Hava İkmalden emekli HİKMET KARASİVRİ vefat etti. Cenazesi 11 Nisan 2017 Salı günü Eskişehir asri mezarlığında defin edildi. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kurtşeyh Köyü sakinlerinden İSMAİL AKBAŞ vefat etmiştir. (09 Nisan 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Ballıhisar köyünden Rahmetli Süleyman ALTINDAŞ (Ciro) nun eşi MAKBULE ALTINDAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 08 Nisan 2017 Cumartesi günü öğle namazından sonra Ballıhisar’da toprağa verilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar Şoförler Cemiyeti Başkanı Erdal Turhan’ın Ağabeyi, İlçemiz Vergi dairesinden Emekli (Şoför) MEHMET TURHAN vefat etmiştir. Cenazesi 08 Nisan 2017 Cumartesi günü Öğle Namazını müteakip Ulu Caminde kılınacak cenaze namazından sonra Yenice Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Elcik Köyü sakinlerinden Eskişehir’de İkamet eden MEHMET MUŞ vefat etmiştir. Cenazesi 06 Nisan 2017 Perşembe günü Erenköy merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Asri Mezarlığa defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kınık Köyünden Eskişehir’de İkamet eden Emekli Öğretmen ŞÜKRÜ YAZAR vefat etmiştir. Cenazesi 06 Nisan 2017 Perşembe günü Öğle Namazını müteakip İlçemiz Kınık Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Yeşilköy mahallesi sakinlerinden SÜLEYMAN GÜNDOĞMUŞ vefat etmiştir. (03 Nisan 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Yukarı kepen köyü sakinlerinden Emekli öğretmen EKREM SARIKAYA vefat etti. Cenazesi 03 Nisan 2017 Pazartesi günü Eskişehir Erenköy mahallesi Fatih Camiinden ikindi namazını müteakiben Eskişehir Asri mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

2017 MART AYINDA VEFAT EDENLER

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Karaburhan Köyünden Eskişehir’de ikamet eden Hamdi, Adnan ve Nafiz Karaca’nın Anneleri HACER KARACA vefat etmiştir. Cenazesi 01 Nisan 2017 Cumartesi günü öğle namazına müteakip İlçemiz Karaburhan Köyünde defin edinecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Hüdavendigar (Koçcağız) Köyünden Emekli Astsubay Sedat Şimşek’in kayınvalidesi AYTÜL EROL vefat etmiştir. Cenazesi 1 Nisan 2017 Cumartesi günü ikindi namazını müteakiben Ankara’nın Şereflikoçhisar İlçe mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Yukarı kepen köyü Sakinlerinden VESİLE KONYALI vefat etti. Cenazesi 31 Mart 2017 Cuma namazını müteakip Yukarı Kepen Köyü köy mezarlığa defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İstiklalbağı Köyünden Hasan Özkaya’ (Kara Hasan) nın eşi AZİME ÖZKAYA vefat etti. Cenazesi 30 Mart 2017 Perşembe günü İkindi Namazını Müteakip İlçemiz İstiklalbağı Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Karaburhan Köyünden MUSTAFA ŞAPÇI vefat etti. Cenazesi 30 Mart 2017 Perşembe günü Öğle Namazına Müteakip İlçemiz Karaburhan Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sarıkavak Köyünden İbrahim Ustanın Gelini, Zekai Çakıcıer in eşi Bülent Çakıcıerin Annesi Hasibe ÇAKICIER vefat etmiştir. Cenazesi 29 Mart 2017 Çarşamba günü Öğle vakti İlçemiz Sinan paşa Camiinde kılınacak Cenaze namazından sonra Yenice Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Böğürtlen Köyünden Emekli Astsubay Halil ÇELEN (ERDAL) vefat etmiştir. Cenazesi 29 Mart 2017 Çarşamba günü öğle vakti Sivrihisar Balaban Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz (Babullu) Alanyuva mahallesi sakinlerinden Zekeriya KILIÇ’ın eşi Nurdan KILIÇ vefat etmiştir. Cenazesi 27 Mart 2017 Pazartesi günü Eskişehir Gökmeydan Ziyapaşa caminde öğle namazını müteakip asri mezarlığında toprağa verilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Memik Köyünden Rahmetli Halil Çal’ın kızı ve Karacakaya Köyünden Bursa Gemlik ilçesinde ikamet ederken vefat eden Rahmetli Şerafettin Sivaslıoğlu’nun eşi Emine SİVASLIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 27 Mart 2017 Pazartesi günü ikindi namazını müteakip Gemlik de defin edinecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Böğürtlen Köyü sakinlerinden Metin YAVUZ vefat etmiştir. Cenazesi 26 Mart 2017 Pazar günü Eskişehir Odunpazarı caminde ikindi namazını müteakip cenaze namazından sonra asri mezarlığında toprağa verilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İğdecik Köyünden Merhum Mustafa KARA nın eşi, Fatma KARA vefat etmiştir. Cenazesi 26 Mart 2017 Pazar günü Sazova Mahallesi Caminde öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlığa defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemizde Kahvecilik yapan Sarıkavaklı Ali BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 26 Mart 2017 pazar günü Sarıkavak Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz (Aziz Mahmut Hüdai) Yeni Cami Eski İmamı Merhum Gözlüklü Hoca (Hasan Hüseyin Sayın) ın Polatlıda ikamet eden damadı Turgut ÜNLÜ vefat etmiştir. Cenazesi 23 Mart 2017 Perşembe günü Öğle namazını müteakip Polatlı Merkez Caminde kılınacak Cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dinek Köyü Sakinlerinden Hasan Okatan’ın eşi Zehra OKATAN vefat etmiştir. Cenazesi 23 mart 2017 perşembe günü Dinek köyümüzde ikindi namazına müteakip defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Hemşehrimiz Babadatlı Em.Alb. Fikret ÜSTÜNDAĞ vefat etmiştir. Cenazesi 22 Mart 2017 Çarşamba günü ikindi namazını takiben Eskişehir, M.Sami Ramazanoğlu caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Aydınlı köyünden Zafer TAŞKIN vefat etmiştir. Cenazesi 21 Mart 2017 Salı günü Balıkesir Akçay zeytinlide ikindi namazını takiben defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Hamamkarahisar Köyünden Sivrihisar Kaymakamlığı Eski Yazı işleri Müd. Ali Kılıçaslanın Kardeşi Halil KILIÇASLAN İstanbul’da vefat etmiş olup Cenazesi 19 Mart 2017 Pazar günü İlçemiz Hamamkarahisar köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Zey Köyünden Cemal Bacak’ın eşi Perihan BACAK vefat etmiştir. Cenazesi 14 Mart 2017 Salı günü İkindi namazını müteakip Sivrihisar Yenice Mahalle Mezarlığına defin edildi. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dinek Köyünden köyümüz Nigar KARABAYIR vefat etmiştir. Cenazesi 14 Mart 2017 Salı günü İkindi namazını müteakip Dinek köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Dümrek mahallesi sakinlerinden Aliye ÇAL vefat etmiştir. Cenazesi 11 Mart 2017 Cumartesi günü Dümrek mahallesinde defin edildi. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kadıncık Köyünden Ayten KARAMAN (11 Mart 2017 Cumartesi) vefat etmiştir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Karaburhan mahallesinden Emine ŞAPCI (11 Mart 2017 Cumartesi) vefat etmiştir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Saatçilerin Dr.Mustafa ÖZENÇ’in eşi Afife ÖZENÇ vefat etmiştir. Cenazesi 10 Mart 2017 Cuma namazını müteakip Eskişehir Osmangazi Üniversitesi karşısındaki Nasrettin Hoca caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Kayakent eşrafından Azime ACARTÜRK (10 Mart 2017 Cuma) vefat etmiştir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Berber İsmet ÜNVER’ in oğlu Marangoz Niyazi ÜNVER vefat etmiştir. Cenazesi 09 Mart 2017 Perşembe günü Öğle namazından sonra Ulu Camide kılınacak Cenaze namazına müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kınık Köyü Eşrafından Olcay Naci ÜNLÜER Zonguldak Ereğli İlçesinde vefat etmiştir. Cenazesi 09 Mart 2017 Perşembe günü Zonguldak Ereğli İlçesinde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Ankara’da ikamet eden hemşehrimiz Abdullah YÜKSEL vefat etmiştir. (09 Mart 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Eskişehir’de ikamet eden hemşehrimiz Rıdvan ÇETİNTAŞ vefat etmiştir. (09 Mart 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Gerenli Köyünden Eski Muhtar ve Bakkal Behzat ÖNER vefat etmiştir. Cenazesi 08 Mart 2017 Çarşamba günü Gerenli Köyünde defin edildi. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Emekli Öğretmen Naci Yıldırım’ın Dünürü Murat Yıldırım’ın Kayınvalidesi Seher MERT vefat etmiştir. Cenazesi 08 Mart 2017 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Eskişehir Akarbaşı Bedreddin Camisinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kadıncık Köyünden Bekir KAHRAMAN vefat etmiştir. Cenazesi 08 Mart 2017 Çarşamba günü Eskişehir Cumhuriyet Mahallesi Tekke Camiinde Öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Eskişehir’de ikamet eden hemşehrimiz Buğdaycı İhsan TUZCU vefat etmiştir. Cenazesi 05 Mart 2015 Pazar günü öğle namazını müteakip Eskişehir Hacı Havva Camisinde kılınacak cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Böğürtlen Köyünden Nedime AKGÖZLÜ vefat etmiştir. Cenazesi 05 Mart 2017 Pazar günü Öğle Namazını Müteakip Ulu camii de kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dinek Köyünden Halis Yalçın’ın annesi Pembe YALÇIN vefat etmiştir. Cenazesi 4 Mart 2017 cumartesi günü ikindi namazını müteakip Dinek Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sadıkbağı Bilal TÜRKOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 2 Mart 2017 Perşembe günü Sivrihisar Sadıkbağı köyünde ikindi namazına müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

2017 ŞUBAT AYINDA VEFAT EDENLER

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dümrek kasabasından Ahmet BABACAN vefat etmiştir. Cenazesi 28 Şubat 2017 Salı günü öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra defin edildi. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Kılıç mahallesinden İsmet UYAROĞLU vefat etmiştir. (28 Şubat 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Oğlakcı Köyünden Osman Böcü’nün kızı Satı GÜNAYDIN vefat etmiştir. Cenazesi 25 Şubat 2017 Cumartesi günü Öğle Namazını müteakip Ankara Karşıyaka Mezarlığı Caminde kılınacak Cenaze namazından sonra Karşıyaka Mezarlığına defin edilecektir.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Biçer Köyü Sakinlerinden Ayşe ÖĞÜT vefat etmiştir. Cenazesi 24 Şubat 2017 Cuma namazını müteakip Biçer Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Tapu Kadastrodan emekli Şevki GÜMÜŞ vefat etmiştir. Cenazesi 23 Şubat 2017 Perşembe günü İkindi namazını müteakip Eskişehir M.Sami Ramazanoğlu camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İstiklalbağı Köyünden Davut Cingözoğlu’nun Babası Süleyman CİNGÖZOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 21 Şubat 2017 Salı günü Öğle namazını müteakip İstiklalbağı Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Karacalar mahallesinden Fatma KARAPINAR vefat etmiştir. (21 Şubat 2017) Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dumluca köyünden Muhtar (Bakkal) Bekir YILMAZ vefat etmiştir. 19 Şubat 2017 Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Zey mahallesinden Eskişehir’de ikamet eden Ahmet TUTGUN vefat etmiştir. Cenazesi 19 Şubat 2017 Pazar günü öğle namazı sonrası Emek mah. Merve camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Fotoğrafçı Soner ŞARKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 19 Şubat 2017 Pazar günü öğle namazı sonrası Sivrihisar Ulu caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Hüdavendigar mahallesi Muhtarı Ali Fuat Bayır’ın annesi Zekiye BAYIR vefat etmiştir. Cenazesi 18 Şubat 2017 Cumartesi günü ikindi namazını müteakip Ķöyde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemizin eski esnaflarında merhum ekmekci Salim Alkılınç’ın İstanbul’da ikamet eden oğlu yorgancı Hamdi ALKILINÇ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 17 Şubat 2017 cuma namazını müteakiben İstanbul Silivri ilçesinde Kiptaş 1.Etap camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Silivri de defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Ankara’da ikamet eden hemşehrimiz Abdullah YAKAR vefat etmiştir. (16 Şubat 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Oğlakcı köyünden Deli Mehmet olarak tanınan Mehmet DEMİREL vefat etmiştir. Hiç kimsesi olmayan Merhumun evinde 3 gün önce vefat ettiği öğrenildi. Cenazesi 15 Şubat 2017 Çarşamba günü köyünde defin edilmiştir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, sevenlerine baş sağlığı dileriz.

VEFAT ve TAZİYE
Sivrihisar eşraflarından, (Yorgancı ve hallaççı) Kör Ömer oğlu Mustafa AKKAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 15 Şubat 2017 Çarşamba günü öğle namazından sonra Ankara, Karşıyaka Mezarlığında defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Dümrek Kasabasından Mamukların Ali YAZILI vefat etmiştir. Cenazesi 14 Şubat 2017 Salı günü Dümrek Kasabasında defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İmdat AYDIN in abisi Hüseyin AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi 13 Şubat 2017 Pazartesi günü öğle namazını müteakip Erenköy Merkez Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Yunusemre mahallesinden Zeki ÇELİK vefat etmiştir. (10 Şubat 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemizde Eşrafından Etçi Mustafa olarak tanınan Mustafa DÖNMEZKILIÇ vefat etmiştir. Cenazesi 09 Şubat 2017 Perşembe günü öğle namazını müteakip Sivrihisar Ulu camiinde kılınacak cenaze namazından sonra defin edinecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Askeroğlu sülalesinden Nedime KAYA vefat etmiştir. Cenazesi Belçika’dan gelecek olup, 09 Şubat 2017 Perşembe öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı ardından yenice mahalle mezarlığına defnedilecektir.. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz İstiklalbağı mahallesinden Fatma YUDAR vefat etmiştir. (9 Şubat 2017) Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Nasreddin Hoca Köyünden Gürbüz Şahan’ın eşi Satı ŞAHAN vefat etmiştir. Cenazesi 7 Şubat 2017 Salı günü defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz esnaflarından Kasap Mehmet Konukbay’ın Kayınvalidesi Ayşe IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi 7 Şubat 2017 Salı günü öğle namazını müteakip Ulu camide kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sarıkavaklı mahallesinden Adil SARICA (adil usta) vefat etmiştir. Cenazesi 7 Şubat 2017 Salı günü öğle namazından sonra Sivrihisar’dan kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz sakinlerinden Ziraat Bankasından emekli Mustafa KARAER vefat etmiştir. Cenazesi 7 Şubat 2017 Salı günü öğle namazından sonra Eskişehir Alaattin Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz sakinlerinden İbrahim HOŞ vefat etmiştir. Cenazesi 05 Şubat 2017 Pazar günü Sivrihisar devlet hastanesinden alınıp öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra balaban mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz sakinlerinden Gamze SAKA vefat etmiştir. Cenazesi 5 Şubat 2017 Pazar günü Sivrihisar Sinan Paşa caminde öğle namazı müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Sarraf Kara Hüseyin Akdemir’in eşi Şükran AKDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 4 Şubat 2017 Cumartesi günü öğle namazını müteakip Kurşunlu caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sığırcık Köyü sakinlerinden Ali ERCAN vefat etmiştir. (02 Şubat 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Derici Ahmet SAKAR vefat etmiştir. Cenazesi 02 Şubat 2017 Perşembe günü öğlen namazını müteakip Alanönü Havacılar caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Onbaşıların İbrahim Eşitgen’in eşi Sebahat EŞİTGEN vefat etmiştir. Cenazesi 02 Şubat 2017 Perşembe günü öğlen namazını müteakip ulu camiden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

– 2017 OCAK AYINDA VEFAT EDENLER –

VEFAT ve TAZİYE
Memik Köyü sakinlerinden Eskişehir’de ikamet eden Halil İbrahim KARTAL vefat etmiştir. (28 Ocak 2017) Cenazesi Eskişehir’de Defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Memik Köyünden Ali Osman ÖZ vefat etmiştir. Cenazesi 27 Ocak 2017 Cuma namazını müteakip Memik Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Oğlakçi Köyü sakinlerinden Nuriye YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi 27 Ocak 2017 Cuma namazını müteakip Ankara Elvankent Merkez Camiide kılınacak Cenaze Namazının ardından Elvankent Mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT VE TAZİYE
Sivrihisar Endüstri Meslek lisesinden emekli Erdem ERKARA vefat etmiştir. Cenazesi. 27 Ocak 2017 Cuma günü cuma namazını müteakip Ulu camide kılınacak cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT VE TAZİYE
Eski belediye memurlarından Hamdi Tosun’un kızı ve Emekli öğretmen Duran Koç’un eşi Sevgi KOÇ vefat etmiştir. Cenazesi 25 Ocak 2017 Çarşamba günü ikindi namazında İzmir’de kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
Dinek Köyünden Kemal Duman’ın oğlu Cemal DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi 25 Ocak 2017 Çarşamba günü İkindi Namazını müteakip Eskişehir Tepebaşı Camiinde kılınacak Cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz eşrafından Eskişehir’de ikamet eden Maksude ŞAKAR vefat etmiştir. Cenazesi 25 Ocak 2017 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Ziyapaşa caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Mülk Köyünden Hüseyin ALTINTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 24 Ocak 2017 Salı günü Mülk Köyünde Öğle namazını müteakip cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Buzluca Köyünden Celal Bayar KISAKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 24 Ocak 2017 Salı günü Öğle namazını müteakip cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Sakinlerinden Mustafa Remzi KOÇ vefat etmiştir. (22 Ocak 2017) Cenazesi Yenice mahalle mezarlığına defin edildi. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT ve TAZİYE
İlçemiz Babadat Köyünden Rahmetli Şahin ASLAN’ ın eşi Fatma ASLAN vefat etmiştir. Cenazesi 20 Ocak 2017 Cumartesi günü öğle namazını müteakip ANKARA Karşıyaka mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Karadat Köyünden İbrahim KESKİN Eskişehir’de vefat etmiştir. Cenazesi 20 Ocak 2017 Cuma günü Eskişehir Yenikent Yunus Emre Camiinde Cuma namazına müteakip cenaze namazının ardından Eskişehir Asri mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Koçaş Köyünden Münevver ÖZER vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ocak 2017 Çarşamba günü İkindi namazını müteakip Koçaş köyünde defin edildi. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından Kuaför Efkan ve Cihan Akkaya’nın Babaları Turan AKKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ocak 2017 Çarşamba günü Öğle Namazını Müteakip Günyüzü Bedir Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Nasreddin Hoca Beldesinden Gülbeyaz LÖKCÜ vefat etmiştir. (17 Ocak 2017) Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
Hemşerimiz emekli banka müdürü Selahattin Yüksel’in Babası İsmet YÜKSEL vefat etmiştir. Cenazesi 17 Ocak 2017 Salı günü ikindi Namazını müteakip Eskişehir Alaattin caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Zey köyünden Kemal Tutkun’un Babası Hulusi TUTKUN vefat etmiştir. Cenazesi 16 Ocak 2017 Pazartesi günü öğle Namazını müteakip Eskişehir Emek Mahallesi Dilek caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Yenidoğan mahallesinden Selahattin DEMİR vefat etmiştir. (16 Ocak 2017) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından oto tamircisi Mustafa AYDOĞAN Eskişehir’de vefat etmiştir. Cenazesi 14 Ocak 2017 Cumartesi günü Öğle namazını müteakip İlçemiz Koçaş Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
Oğlakçı köyünden Eskişehir’de ikamet eden Recep GÜRBÜZ vefat etmiştir. Cenazesi 11 Ocak 2017 Çarşamba günü Eskişehir 71 evler merkez caminde öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Sadıkbağı Köyü sakinlerinden İsmet Sarıaltın’ın eşi Kezban SARIALTIN vefat etmiştir. Cenazesi 08 Ocak 2017 Pazar günü İkindi Namazını müteakip İstanbul Atalar Caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Oğlakcı Köyü sakinlerinden Cevide ERDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi 08 Ocak 2017 Pazar günü Öğle Namazını müteakip Eskişehir Asri mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Çaykoz Köyünden Eskişehir’de ikamet eden Sabire GÜNDOĞMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi 06 Ocak 2017 Cuma günü Eskişehir Asri mezarlığına defnedilmiştir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Dümrek Kasabasından Cevat DİNÇ vefat etmiştir. Cenazesi 4 Ocak 2016 Çarşamba günü Öğle namazına müteakip Dümrek Kasabasında defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
Sivrihisarlı hemşerimiz, Emekli Korgeneral İsmet ÇAĞLAR paşa vefat etmiştir. Cenazesi 4 Ocak 2016 Çarşamba günü İstanbul Selimiye caminde İkindi namazını müteakip, Karacaahmet mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
Eti Makine’den emekli hemşehrimiz Recai ÜNLÜOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 04 Ocak 2017 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Eskişehir Odunpazarı Tiryakizade Süleyman Ağa Caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
Sivrihisar İlçesi Kadıncık köyünden Eskişehir’de İkamet eden Pakize UZUNOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 04 Ocak 2017 Çarşamba günü Kadıncık mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

VEFAT & TAZİYE
İlçemiz Zey mahallesinden Emine KÜÇÜK vefat etmiştir. (02 Ocak 2017) Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı Cennet olsun.

İNNÂ LİLLÂHİ VE İNNÂ İLEYHİ RÂCİÛN

Etiketler:

Sayfa başına git