Eskişehir Tuhafiyeciler Odası’na Ziyaret

Eskişehir Tuhafiyeciler Odası’na Ziyaret
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 673 kez okundu.

Eskişehir’de bulunan Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Tuhafiyeciler Odası Başkanı Sefa Şen’i makamında ziyaret ettiler ve yeni binaları için ’hayırlı olsun’ temennisinde bulundular.

Eskişehir Tuhafiyeciler Odası Başkanı Sefa Şen, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, ’’Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Arslan ve dernek üyelerinin odamızı ziyaretinden memnun olduk. Yeni binamıza taşınmamızdan dolayı Sivrihisarlılar Derneği ’’hayırlı olsun’’ ziyaretinde bulundular ve çok memnu olduk. Ben de odamızın çalışmaları ve projelerimiz hakkında bilgi verdim. Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunduk. Sosyal hayatta ve ticarette sivil toplum kuruluşlarının önemine değindik’’ dedi.

Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Arslan ise: ’’Eskişehir’de bulunan sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Eskişehir Tuhafiyeciler Odası yeni binasına taşındığından dolayı ’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduk’’ şeklinde konuştu.

Eskişehir’de bulunan Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Arslan; Eskişehir Tuhafiyeciler Odası Başkanı Sefa Şen’e, çalışmalarından dolayı ’Sivrihisar Simgeli Plaket’ taktim etti.

Etiketler:

Sayfa başına git