Sivrihisar Haberleri

23. Emitt Fuarında Sivrihisar

23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

2019 emit fuar - 23. Emitt Fuarında Sivrihisar

Emitt Turizm Fuarında Sivrihisar Rüzgarı

Sivrihisar Tarihini, Kültürünü, Değerlerini ve Yöresel Lezzetlerini Ülkemize ve Tüm Dünya’ya Tanıtmak Amacıyla Sivrihisar Belediyesi Olarak Türkiye’nin En Büyük Turizm Fuarı EMİTT’ te yerini aldı.

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ – İSTANBUL
Tarih: 31 Ocak – 3 Şubat 2019
Yer: 5. Salon / C 220

emitt fuar alpaslan ozmol 300x200 - 23. Emitt Fuarında Sivrihisar

1 Şubat 2019 – Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet ERSOY Sivrihisar Belediyesi standını ziyaret etti. Sivrihisar Belediyesi bu yıl 23.sü düzenlenen, 94 ülkeden birçok kurumun katıldığı kısa adı EMITT olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yerini aldı. EMITT Fuarı, Dünya’nın en prestijli turizm fuarları arasında yer alıyor.

Sivrihisar Belediyesi olarak bu yıl 23.sü düzenlenen, 94 ülkeden birçok katılımcının yer aldığı İstanbul EMITT Fuarında katılımcılara Tescilli Sivrihisar Muska Baklavası ikram edildi. 

Sivrihisar Belediyesi olarak İlçemizin en iyi şekilde tanıtılması için çabalıyoruz. Sivrihisar’ın tarihini, kültürünü, değerlerini, önemli şahsiyetlerini ve zengin mutfak kültürü katılımcılar tarafından büyük beğeni toplamaktadır. İlçemizin turizmine büyük ölçüde katkı sağlayacak fuarda 10 Şubat’ta düzenleyeceğimiz Meşhur Sivrihisar Dövme Sucuk Festivaline de Dünyanın her yerinden misafirlerimizi davet ediyoruz…

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - 23. Emitt Fuarında Sivrihisar