Sivrihisar Spor

Voleybol Takımımız Yine Galip

Sivrihisarspor gümbür gümbür. Bayanlar Voleybol 2. Ligi  karşılaşmasında takımımız 3. kez galip geldi.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig Kadınlar Liginde mücadele eden Sivrihisarspor Kadın Voleybol Takımımız 25 Ekim 2020 Pazar günü saat 15.00 de Eskişehir Yenikent Şehit Anıl Gül spor salonunda Cadence Gölcük İhsaniye kulübü ile yaptığı karşılaşmayı 3-0 kazandı. Müsabaka Kanal 26 televizyonunda canlı olarak yayınlandı.

Ligde 3’te 3 yapan Sivrihisarspor 1 Kasım’da derbi maçında Tepebaşı Gençlik SK ile karşılaşacak.

SİVRİHİSARSPOR BAYAN VOLEYBOL TAKIMI LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRDÜ.

Bayanlar Voleybol 2. liginde mücadele eden Sivrihisarspor’umuz Cadence İhsaniye Gölcük takımını 3-0 mağlup ederek ligde 3’te 3 yaptı ve Puanını 9 çıkarıp liderliğini sürdürdü.

Eskişehir Yenikent Şehit Anıl Gül Spor salonunda yapılan müsabakayı Kanal 26 Televizyonu canlı yayınladı. Takımızı Müsabakaya gözle görünen üstünlükle başladı İlk 2 sette rakibe üstünlüğünü kabul ettiren takımımız 3 sette bir ara sayı farkını 7 ye çıkardı. Toparlanan Gölcük ekibi takımımız karşısında sayı farkını 2 ye kadar düşürdü çekişmeli geçen 3. sette takımımız toparlanıp arayı yeniden açarak bu setide 25 – 17 alarak salondan 3 – 0 gibi net bir skorla ayrılarak Haftaya aynı salonda Tepebaşı Gençlik’le yapacağı Eskişehir derbisine moralli hazırlanacak.

Bayan Voleybolcularımızı ve teknik ekibi kutlar başarılarının devamını dileriz.

voleybol 3. hafta - Voleybol Takımımız Yine Galip

Sivrihisar Haberleri – Murat SEVİMBAY, Şenol ÖZ

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Voleybol Takımımız Yine Galip