Etkinliklerimiz Sivrihisar Haberleri

Biriz Beraberiz Sivrihisarız

“Biriz Beraberiz Hep Birlikte Sivrihisarız”

2017 es iftar - Biriz Beraberiz Sivrihisarız

Sivrihisar Belediyesi ‘İftar Buluşmaları’ çerçevesinde düzenlediği son iftarı Eskişehir’de eski Atatürk stadyumunda yaptı. “Biriz beraberiz Sivrihisar’ız” sloganıyla düzenlenen iftar yemeğine olumsuz hava şartlarına rağmen, Sivrihisarlılar tarafından önemli sayılabilecek bir katılım oldu.

Etkinliğe Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi Azmi Çelik ve Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü başta olmak üzere çok sayıda protokol üyesi katıldı.

Projeci Başkan

Bakan Avcı, konuşmasına babalar gününü kutlayarak başladı ve şunları söyledi, “Ebediye intikal eden ecdadımızın, büyük babalarımızın babalar gününü kutlarım. Başkan Hamid Yüzügüllü’ye çok teşekkür ederim. Hamid Bey projeci başkandır. Pek çok başarılı projeye imza attı. Hamid Bey’in her zaman A-B planları vardır. Yağan yağmurda hemen çözümü buldu. Aksaklığa meydan vermedi. Bizi iftarda bir araya getirdi. 4-4’lük organizasyon için başkana bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşan iftar saatinde yağmurun durmaması üzerine vatandaş kapalı tribüne davet edildi. İftar yemekleri kapalı tribünde dağıtıldı. Vatandaşlar bir zamanlar protokolün doldurduğu tribünleri, yedek oyuncu kulübelerini ve üzerini çadırların kapladığı masaları da doldurdular. Orhan Hakalmaz konseri de şiddetli yağmura rağmen büyük ilgi gördü. Sivrihisar Belediyesi iftara katılanlara pamuk şeker, macun ve dondurma dağıttı.

widget logo - Biriz Beraberiz Sivrihisarız
sivrihisar sehrengizi 1 - Biriz Beraberiz Sivrihisarız