Duyurular Etkinliklerimiz

Bursa Kültür Gezisi

“8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ BURSA KÜLTÜR GEZİSİ”

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Düzenlenen Bursa Kültür Gezisi İçin Toplanan Sivrihisarlı Kadınlarla Bir Araya Gelen Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Kadınlar Gününü Kutlayıp, Karanfil Dağıttı. Hayırlı Yolculuklar Dileyerek Kendilerini Bursa’ya Uğurladı.

8 Mart Pazar günü yapılan kültür gezisinde Sivrihisarlı kadınlar güzel şehir Bursa’nın tarihi ve turistik alanları gezerek keyifli ve güzel bir gün geçirdi. Sivrihisar Belediyesi tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bursa Kültür Gezisiyle ilçede yaşayan 1000 kadın Bursa’da tarihi ve turistik alanları görme şansı buldu.

Cumalı Kızık Köyü, Ulu Cami, Emir Sultan ve Mudanya Trilye’ye yapılan gezilerde Sivrihisarlı kadınlar güzel bir gün geçirdiler. Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü; Başta Kahraman Türk Kadınları Olmak Üzere Tüm Dünya Kadınlarının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyorum, dedi.

sivrihisar bursa gezi - Bursa Kültür Gezisi

sivrihisar bursa gezisi - Bursa Kültür Gezisi

sivrihisar kadinlar bursa gezisi - Bursa Kültür Gezisi

sivrihisar kadinlar bursa ulucami gezisi - Bursa Kültür Gezisi

GEZİLECEK YERLER

Cumalıkızık Köyü
1326 Panorama
Tophane
Ulu Cami
Alışveriş Molası
Mudanya Üzeri Tirilye
Gölyazı

Sivrihisar Belediyesi Olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Sivrihisarlı Kadınlarımız İçin Güzel Şehir Bursa’ya Kültür Gezisi Düzenliyoruz. İlçemizdeki Tüm Kadınlar Davetlidir.

Belediyemiz Tarafından 8 Mart Pazar Günü Gerçekleştirilecek Bursa Kültür Gezisi İçin Başvurular Sivrihisar Belediyesi Beyaz Masa Birimine Yapılacaktır.

Not: Nüfus Cüzdanı ile Başvuru Yapılması Gerekmektedir. Son Başvuru Tarihi: 5 Mart Perşembe

8 Mart 2020 Pazar Günü Sabah Saat 06:30 da Sivrihisar Belediyesi Önünden Hareket Edilecektir.

bursa kultur gezisi - Bursa Kültür Gezisi

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Bursa Kültür Gezisi