Sivrihisar Haberleri

Büyük Birlik Partisi Sivrihisar İlçe Kongresi Yapıldı

Büyük Birlik Partisi Sivrihisar İlçe Kongresi 25 Şubat 2018 Pazar günü Parti Binasında yapıldı.

BBP kongresi - Büyük Birlik Partisi Sivrihisar İlçe Kongresi Yapıldı

 

Kongreye; BBP Genel Başkan Yardımcısı Muhittin Açıcı, MKYK Üyesi Ahmet Namık Akdoğan, Eskişehir İl Başkanı Nurettin Aktepe, Eski İl Başkanları Hamdi Salim Uzunoğlu, Mehmet Ali Alptekin, İl Başkan Yardımcısı İbrahim Hüsrev Destici, İl Sekreteri Emre Bakırel, Odunpazarı İlçe Başkanı Şaban Bozbal, Tepebaşı İlçe Başkam Yasin Tepe, Polatlı İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Şerif Tosun, Günyüzü İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Özdemir, Ak Parti Sivrihisar İlçe Başkanı Yasin Kas ve çok sayıda partili katıldı.

Divan Başkanlığını Muhittin Açıcı, Katip üyelikleri ise Ahmet Namık Akdoğan ve Şaban Bozbal’ın yaptığı kongrede Faaliyet ve Mali raporlar İl Sekreteri Emre Bakırel tarafından okundu. Okunan raporlar ittifakla ibra edildi.

İl Başkan Yardımcısı İbrahim Hüsrev Destici yaptığı konuşmada “Sivrihisar Büyük Birlik Partisinin önemli ilçelerinden bir tanesidir. Son yerel seçimde de bunu ispatlamış bir siyasi partiyiz. Yerel seçimde Eskişehir ilçeleri içindeki oy potansiyelimiz % 22 ile en çok Sivrihisar ilçemizdedir. Önümüzdeki hedefimiz inşallah Büyük Birlik Partisini Sivrihisar’da layıkıyla temsil etmek, istediğimiz hak ettiğimiz yere gelerek Belediye Başkanlığını kazanmaktır, dedi.

Ömer Toktaş Başkanlığında tek liste ile girilen seçimde yönetim kurulu; Engin Üreyen, Süleyman Yanal, Mensur Kök, Muhabbet Kara, Haşan Hüseyin Ayhan, Yıldıray Açık, Şerif Özer, Salim Özdemir, Mehmet Mutlu ve Tuncer Yavlak’tan oluştu.

Kongrede katılımcılara tavuk, pilav, ayran ve tatlıdan oluşan menü ikram edildi.

OĞUZ EKİCİ – SİVRİHİSAR

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Büyük Birlik Partisi Sivrihisar İlçe Kongresi Yapıldı