Uncategorized

Ekonomik Seferberlik

EKONOMİK SAVAŞA TOPYEKUN EKONOMİK SEFERBERLİK

Ülkemize açılan Ekonomik Savaşı Topyekun Ekonomik Seferberlik ile Yeneriz.

EKONOMİK SEFERBERLİK İÇİN:

1- İlk Önce Milletvekilleri öncülük edecek Maaşlarını yarıya indirip halka örnek olacaklar.

2- Cumhurbaşkanı, Bakanlar, Genel Müdürler, Valiler, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, İl ve İlçe Müdürleri ve Özel sektör yöneticileri CEO’ları diğer özel sektör yöneticileri en az 1/3 veya derecesine göre 1/2 oranında maaşlarından indirim feragat ederek halka örnek ve öncü olacaklar.

3- Vatandaş ve Halka gelince acil ve zaruri olmayan hiç bir şeyi almayacak. TEMEL GIDA VE İHTİYAÇLAR İÇİN MİLLİ YERLİ MAL ALACAK. ÖZELLİKLE DÖVİZ İLE İTHAL EDİLMİŞ MAL ALMAYACAK.

4- Kamuda ve Özel Sektörde çalışan memur ve işçiler her gün bir saat Devletimiz için ücretsiz Fazla Mesai yapacak. Fazla mesai ücreti Devletimin havuzunda toplanacak.

5- Özel sektör net kazancından bir miktar kademeli olarak %5 veya %10 kardan devletine hibe verecek.

6- Kamu kurumu yöneticileri ithal makam araçlarını derhal iptal edip yerli araç ile değiştirecek.

7- Turisttik yurt dışı geziler iptal edilecek onun yerine benim cennet vatanımın güzel il ve ilçe ve beldeleri gezilebilir esnaf ve yerli işletmeler desteklenecek.

8- Zorunlu olmadıkça, Yurt dışı eğitim, gezi turlar askıya alınmalı.

9- Sivil Toplum ve Meslek oda ve kuruluşları yöneticileri herkes üyelerine örnek olacak maaşlarını yarıya indirecek.

10-) Kamuda ve Özel Sektörde, Partilerde, Sendikalarda, Vakıflarda, Meslek Kuruluşları Odalarda, Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, Spor Kulübü Başkanları Belediye Başkanları elhasıl bütün yöneticiler en fazla 2 dönem görev yapacaklar. Padişahlık gibi ila-nihaye göreve gelen ölmedikçe koltuktan kalkmıyor Türkiye Genelinde Makam saltanatına son verilmeli.

ÖZETLE; BİZ BU EKONOMİK SAVAŞI TOPYEKUN SEFERBERLİK İLE YENERİZ.

ÜLKEMİZİ YÖNETENLER LÜTFEN TÜRK HALKINA SEFERBERLİK YAPIN DEMEYİN SİZ SEFERBERLİĞİ BAŞLATIN HALK ZATEN SİZİ TAKİP EDECEKTİR.

Erol Coşkun

Add Comment

Click here to post a comment

logo

Facebook Sayfa