Uncategorized

Ekonomik Seferberlik

EKONOMİK SAVAŞA TOPYEKUN EKONOMİK SEFERBERLİK

Ülkemize açılan Ekonomik Savaşı Topyekun Ekonomik Seferberlik ile Yeneriz.

EKONOMİK SEFERBERLİK İÇİN:

1- İlk Önce Milletvekilleri öncülük edecek Maaşlarını yarıya indirip halka örnek olacaklar.

2- Cumhurbaşkanı, Bakanlar, Genel Müdürler, Valiler, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, İl ve İlçe Müdürleri ve Özel sektör yöneticileri CEO’ları diğer özel sektör yöneticileri en az 1/3 veya derecesine göre 1/2 oranında maaşlarından indirim feragat ederek halka örnek ve öncü olacaklar.

3- Vatandaş ve Halka gelince acil ve zaruri olmayan hiç bir şeyi almayacak. TEMEL GIDA VE İHTİYAÇLAR İÇİN MİLLİ YERLİ MAL ALACAK. ÖZELLİKLE DÖVİZ İLE İTHAL EDİLMİŞ MAL ALMAYACAK.

4- Kamuda ve Özel Sektörde çalışan memur ve işçiler her gün bir saat Devletimiz için ücretsiz Fazla Mesai yapacak. Fazla mesai ücreti Devletimin havuzunda toplanacak.

5- Özel sektör net kazancından bir miktar kademeli olarak %5 veya %10 kardan devletine hibe verecek.

6- Kamu kurumu yöneticileri ithal makam araçlarını derhal iptal edip yerli araç ile değiştirecek.

7- Turisttik yurt dışı geziler iptal edilecek onun yerine benim cennet vatanımın güzel il ve ilçe ve beldeleri gezilebilir esnaf ve yerli işletmeler desteklenecek.

8- Zorunlu olmadıkça, Yurt dışı eğitim, gezi turlar askıya alınmalı.

9- Sivil Toplum ve Meslek oda ve kuruluşları yöneticileri herkes üyelerine örnek olacak maaşlarını yarıya indirecek.

10-) Kamuda ve Özel Sektörde, Partilerde, Sendikalarda, Vakıflarda, Meslek Kuruluşları Odalarda, Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, Spor Kulübü Başkanları Belediye Başkanları elhasıl bütün yöneticiler en fazla 2 dönem görev yapacaklar. Padişahlık gibi ila-nihaye göreve gelen ölmedikçe koltuktan kalkmıyor Türkiye Genelinde Makam saltanatına son verilmeli.

ÖZETLE; BİZ BU EKONOMİK SAVAŞI TOPYEKUN SEFERBERLİK İLE YENERİZ.

ÜLKEMİZİ YÖNETENLER LÜTFEN TÜRK HALKINA SEFERBERLİK YAPIN DEMEYİN SİZ SEFERBERLİĞİ BAŞLATIN HALK ZATEN SİZİ TAKİP EDECEKTİR.

Erol Coşkun

widget logo - Ekonomik Seferberlik
sivrihisar sehrengizi 1 - Ekonomik Seferberlik