Etkinliklerimiz

Fahri Keskin Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni

Sivrihisar Fahri Keskin Anadolu Lisesinde mezuniyet sevinci yaşandı.

f.keskin-mezuniyetEtkinliğe; Kaymakam Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Albay İsmet Ünlen, AK Parti Sivrihisar İlçe Başkanı Yasin Kas, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Çekiç, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Erhan Ulutürk, mezun olan öğrencilerin aileleri ve öğretmenler katıldı.

Okul Müdürü Mehmet Öz; hepimiz için çok özel anlamlar taşıyan yoğun duyguların yaşandığı mezuniyet törenimize hoş geldiniz. Ülkemizin her köşesinden gelen 5. dönem öğrencilerimizin mezuniyetlerini görmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Unutmayın başarısızlığın mazereti yoktur, başarının ise sınırı. Ömrünüzün en güzel 4 yılını geçirdiğiniz Fahri Keskin Anadolu Lisesini unutmamanızı istiyor, bundan sonraki yaşamlarınızda başarılar diliyorum.

Okul Birincisi Melda Özkara tarafından mezuniyet anısına şeref kütüğüne ismi yazılı plaka çakıldı.

Öğretmen Feyza Yalçın nezaretinde hazırlanan koro ve halk oyunları ekibi ilgi ite izlendi. Öğrenciler mezuniyet belgelerini. Kaymakam Yılmaz, Başkan Yüzügüllü, Albay Ünlen ve Tahsin Çekiç’in elinden aldılar.

Keplerin havaya atılması ve toplu hatıra fotoğrafı çe­kilmesiyle etkinlik sona erdi.

Sivrihisar Fahri Keskin Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine Fatih projesi kapsamında tablet bilgisayarlar törenle dağıtıldı. – Haziran 2015 –

tablet-dag

logo