Sivrihisar Spor

Sivrihisarlı Takıma Sahip Çıktı

Sivrihisar’ın İnancı Tam. Üst Lige Çıkacağız!

sivrihisarspor yeni logo - Sivrihisarlı Takıma Sahip Çıktı

Kilimli Belediyespor Voleybol takımı ligden çekildiği için bu hafta sonu maç oynamadan geçirecek olan Sivrihisar Voleybol takımı 29 Kasım’da Çanakkale’de Bayramiç ile oynayacak.

Başkan Akdemir; “Alınan başarılı sonuçlar Eskişehir medyasında geniş yer aldı. Şehirde bizi dikkatli bir şekilde takip etmeye başladılar. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Bizim inancımız tam. Beklentileri karşılamak adına oyuncularımız çalışmalarına devam ediyorlar. İddialıyız, yolumuza namağlup olarak devam ediyoruz. Rakiplerimiz bizim maçlarımıza bilenerek hazırlanıyorlar. Bu ligin üzerinde bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum.” diye konuştu.

Sivrihisarlılar Takımına Sahip Çıktı.

Sivrihisar’a giderseniz ilçe esnafının takımına nasıl sahip çıktığına şahitlik edeceksinizdir. Gireceğiniz çoğu dükkanın duvarında bir adet Sivrihisarspor forması göreceksinizdir. Takım ile ilçe arasındaki manevi bağları güçlendirebilmek adına bir forma kampanyası düzenledik. Çok güzel gidiyordu. Pandemi süreci nedeniyle bu kampanyaya ara verdik. İlgi beklediğimizden çok güzeldi. İlçe halkı takımımızın maçlarını televizyondan canlı olarak takip ediyor. Takımdaki oyuncuları tanıyorlar. Takımımızla gurur duyduklarını ifade ediyorlar. Bunlar çok güzel şeyler.

Sivrihisar halkının takımını Sivrihisar’da izlemek gibi bir arzusu var. İlçemizde 2020 yılı içerisinde mevcut spor salonumuza tadilat yapılacaktı. Ağustos ayında başlayacak olan tadilat Kasım ayında sona erecek ve takımımız salonuna kavuşacaktı. Ancak yaşanan pandemi nedeniyle bu süreç ertelendi. Biz bu konuda üzerimize düşen tüm işlemlerimi yaptık. Spor Bakanlığının vereceği bir talimat ile tadilat süreci başlayacaktır. Ankara ile sürekli iletişim halindeyiz. Belediye Başkanımız da bu konuda elinden gelen desteği vermeye çalışıyor.”

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisarlı Takıma Sahip Çıktı