Duyurular Sivrihisar Haberleri

Geçmiş Olsun Sivrihisar

Geçmiş Olsun Sivrihisar !

Gecmis Olsun Sivrihisar - Geçmiş Olsun Sivrihisar

Sivrihisar Oğlakçı, Demirci, İlören, Nasrettin hoca ve Mülk mahallelerinde dolu ve şiddetli yağışın etkisiyle dere yataklarının taşması sonucu zarar gören çiftçilerimiz ve hemşerilerimize geçmiş olsun.

***

Milletvekili, Metin Nurullah Sazak

Demirci Mahallesinde incelemelerde bulunarak sel felaketinde hayvanları telef olan Mahalle Muhtarımız Emrullah Akpınar’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Ülkemizde yaşanan bütün afetlerin hasarlarını Allah’ın izniyle birlikte saracağız. Türk Milleti güçlü, Türk Devleti büyüktür!

***

Sivrihisar Belediyesi

Hafta sonu ilçemiz sınırlarında yaşanan sel felaketinden etkilenen kırsal mahallelerimizde incelemelerde bulunduk. Oğlakcı Mahallemizde sel felaketinden etkilenen ve zarar gören yerleri ziyaret ederek hasar tespitimizi yaptık. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletip, Sivrihisar Belediyesi olarak ekiplerimiz ve iş makinalarımız ile çalışmalara başladık. Tüm gücümüzle hemşehrilerimizin yanındayız, Biriz Beraberiz Hep Birlikte Sivrihisar’ız, daima yanınızdayız.

***

Yunus Ünlüer

Köyümüzü selin getirdiği taş ve topraklardan temizleme çalışmalarımız Sivrihisar Belediyesi tarafından devam etmektedir. Şebeke suyundaki sorunumuz ve su yolunun açılması Eski tarafından giderilmiştir.

Bizi bu zor günlerinde yalnız bırakmayan Köyümüze gelerek sorunlarımızı dinleyip geçmiş olsun dileklerini bildiren, Sayın Kaymakamımız Alpaslan Kılıç, Belediye Başkanımız Sayın Hamit Yüzügüllü, Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin İlhan, ESKİ sorumlumuz Habil Dökmeci bey ve Eskişehir Milletvekilimiz Sayın Utku Çakırözer beyefendilere ve ekiplerine siyasi parti ilçe başkanlarımıza ve telefonla geçmiş olsun dileklerini bildiren Milletvekillerimize Köyümüz adına teşekkür ederiz.

***

Geçtiğimiz günlerde Antalya Manavgat’ta ve ülkemizin muhtelif yerlerinde çıkan orman yangınları sebebiyle bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımıza destek olmak ve tekrar normal hayatlarına dönmelerini sağlamak amacıyla MHP Sivrihisar İlçe Teşkilatımızın düzenlendiği canlı hayvan bağışında 170 baş hayvan toplanmış ve bugün yardım tırımız, İlçe Başkanımız Murat Işık’ın nezaretinde Manavgat’a hareket etmiştir.

Yardım tırımızın uğurlanmasına İl Başkanımız İsmail Candemir ve yönetim kurulu üyelerimiz ilçe başkanlarımız ve teşkilatlarımız da katılım sağladılar. Bu anlamlı kampanyaya ön ayak olan Sivrihisar İlçe Başkanımız Murat Işık ve yönetimine ve kısa zaman zarfında maddi manevi büyük destek veren Sivrihisarlı ve Eskişehirli hemşerilerimize teşekkür ederiz.

Bizler vatanımızın neresinde canı yanan bir insanımız varsa yüreğimizle ve tüm imkanlarımızla Milliyetçi Ülkücü Hareket Partisi olarak daima yanındayız. Biz birlikte Türkiye’yiz. Allah ülkemizi her türlü afetlerden ve felaketlerden muhafaza etsin.

mhp manavgat yardim - Geçmiş Olsun Sivrihisar

***

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Geçmiş Olsun Sivrihisar