Duyurular

Geleneksel Sivrihisar Bayramlaşmaları

Geleneksel Sivrihisar Bayramlaşmalarının 13. sünü Kurban Bayramının 2. günü olan 25 Eylül 2015 Cuma günü Saat:16.00 ile 18.00 saatleri arasında SİVRİHİSAR DÖRTYOL SEZER DÜĞÜN SALONUNDA Yapıyoruz.

Bayramlaşmalar Türk ve İslam geleneklerinin bir parçası olup bizler ilçemizdeki bir geleneği yaşatmak, yıllardır görüşmeyenleri görüştürmek, bir birilerini tanımayanları tanıştırmak amacı ile yaklaşık 7 yıldır bu geleneği sürdürüyoruz. Bizim bu girişimimiz bir çok yerde takdir toplamakta ve basın organlarında geniş yer almakta iken başka İl ve ilçelere de örnek teşkil etmekteyiz. Sivrihisarlı olan veya olmayan Sivrihisar Sevdası olan siz değerli tüm hemşehrilerimizi 13. Bayramlaşmamıza bekliyoruz. Lütfen havadan sudan bahaneler uydurmayın Bayramlaşmamıza Gelin tanışmayanlar tanışsın, Buluşmayanlar buluşsun, Hasbial edip Eskileri yad edelim.

Bayramlaşma Programı sonunda Yazarımız Necmi Günayın Bu yıl çıkan ve halihazırda piyasaya sürülmeyen Kitabının Dağıtımı yapılacaktır Bayramlaşmamıza Herkesi bekliyoruz. Tertip Komitesi.

Not:
Bayramlaşmalarımıza İlçemizin Bürokrasideki ve Seçilmişler içerisindeki en üst makamlar olan İlçe Kaymakamı ve Sivrihisar Belediyesi Başkanından başka kimseyi özel davet etmiyoruz.

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Geleneksel Sivrihisar Bayramlaşmaları