Sivrihisar Haberleri

Gönül Dağı Final Olabilir

Gönül Dağı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Trt 1 ekranlarında Köprü Filmin yapımcılığında Cumartesi akşamları ekranlara gelen ve çekimleri Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde gerçekleşen Gönül Dağı dizisi ne zaman bitecek?

dizi final - Gönül Dağı Final Olabilir

Dizi setinde 39 kişinin koronavirüs covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine Gönül Dağı dizisi bitiyor mu? Gönül Dağı dizisi devam edecek mi?

İlk bölümü ile 17 Ekim’de yayınlanmış olan dizinin ilk haftalarda performansı beğeni topladı. Ancak sonraki haftalarda reytingler düşerse, düşük reytingler ve izleme sayısında azalma devam ettiği sürece dizinin fazla uzun süre ekrana kalmayacağını düşünüyoruz. Gönül Dağı dizisinin izlenme sayıları bu şekilde devam ederse yaklaşık 18-20 bölüm sonra sezon sonunda final kararı alması ve TRT1 yayın akışından tamamen kaldırılması planlanıyor. Onun yerine reytingi ve izlenme sayısı daha fazla olan diziler yer alacağı açıklanmıştır.

Gönül Dağı dizisi önümüzdeki 2-3 aylık süreçte daha ekranda kalacak ve seyirci ile buluşacak. Dizinin izlenme sayılarında düşüşe rastlanırsa bu 3 aylık süreçten sonra yayından kaldırılacak ve dizi setlerinde çekimler durdurulacak. Dizide gözle görülür bir reyting artışı gözlemlenirse sezon boyunca yayınlanmaya devam edecek.

Add Comment

Click here to post a comment

widget logo - Gönül Dağı Final Olabilir
sivrihisar sehrengizi 1 - Gönül Dağı Final Olabilir