Sivrihisar Haberleri

Hayırseverlere Teşekkür

Hayırseverlere Teşekkür

35 yıldır ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Sivrihisar İslami İlimler Vakfı; öğrenci bursları, Kur’an kursları, kültürel yayınlar ve her yıl Mübarek Ramazan ayında geleneksel hale gelen her gün üç çeşit iftar yemeği ile ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarına misafir olurken, kuru gıda ve diğer yardımlar ile de mağdurların, yetimlerin, öksüzlerin, gariplerin yüzünü güldürebilmenin haklı gururu ve onurunu yaşıyor.

vakif ramazan yardimlari - Hayırseverlere Teşekkür

Vakıf Başkanı Mustafa Altan “Hayırsever hemşehrilerimizin yardımları ile her yıl rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine ulaşmada 35 yılı geride bırakmanın, sosyal dayanışmanın en güzel örneklerinden biri olan ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olarak sofralarına sıcak yemeklerini ulaştırmanın, paylaşmanın, yardımlaşmanın güzelliklerini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu yıl hizmet gönüllüleri ile birlikte 250 aileye gıda kolisi ve 330 kişiye de her gün sıcak yemeklerini evlerine kadar ulaştırdık. Vakfımızın gerçekleştirdiği bu hizmetlere maddi manevi destek sağlayan, yardımlarını esirgemeyen, katkıda bulunan içeride ve dışarıda yaşayan hayırsever hemşerilerimize ve hizmet gönüllülerimize teşekkür eder, yapılan hayırların kabulünü Cenabı Haktan niyaz ediyoruz. Sivrihisar İslami İlimler Vakfı Mütevelli Heyet Adına Mustafa ALTAN

***

Dünyanın neresinde ihtiyaç varsa oraya ulaşan Türk Kızılay’ı Mübarek Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olarak yüzleri güldürdü.

kizilay ramazan yardimlari - Hayırseverlere Teşekkür

Türk Kızılay Sivrihisar Temsilciliği Koordinatörü Yunus Yer yaptığı açıklamada ’’Sivrihisar İlçe Temsilciliği ve Ramazan Gönüllüleri olarak 2019 yılından bu yana her yıl Mübarek Ramazan ayında ve bayramın ilk gününde ihti­yaç sahibi ailelerin yanlarında olarak, paylaşarak, gönül sofralarına bizleri de dahil etmelerinin mutluluğunu hep birlikte yaşadık.

Bu yıl 250 kişiye sıcak yemek, alış-veriş kartı, kuru gıda kolisi ve nakdi yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılma­sı ve yardımların artarak devam etmesi konusunda başta Türk Kızılay’ı Genel Müdürlüğü olmak üzere, maddi, ma­nevi yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen gönül dost­larımıza teşekkür eder, yapılan hayırların kabulünü Yüce Allah’tan niyaz ederim.

Kızılay Sivrihisar Temsilciliği adına, Koordinatör Yunus YER

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Hayırseverlere Teşekkür