Duyurular

Hizmet İçin Yola Çıktık

Sivrihisar Ziraat Odası Başkan Adayı Haşim Söker

“Hizmet için yola çıktık”

Sivrihisar her geçen gün ekonomik ve sosyal yönden geriye gitmektedir. Nüfusu sürekli azalmakta, çiftçilerimiz üretmekte, satmakta ve hayatını devam ettirmekte ciddi sıkıntılar yaşamaktadır.

Çiftçilerimiz, traktörüne mazot, tarlasına tohum, gübre ve ilaç, ürettiği ürüne değer katmakta sıkıntı yaşamaktadır. Biz Sivrihisar Ziraat Odasını sadece çiftçilerimizden aidat toplayan bir kurum olmaktan kurtarmak amacıyla yola çıktık.

Çiftçilerimize; mazot, gübre, tohumluk arpa, buğday, fiğ ve yonca tohumluğu temini yönünde çalışmalar yaparak her konuda yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Ayrıca, modern taş toplama makinesi, hayvan gübresi saçma römork, ağaç çukuru delme burgusu, slaj makinesi vs. ekipmanları çiftçilerimizin hizmetine sunacağız.

Siz değerli çiftçilerimiz ve Ziraat Odası delegelerimiz bize görev verirse yönetim kurulumuzla birlikte kesintisiz en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Çiftçilerimiz şundan emin olabilirler, hizmet yapacağız diye Ziraat Odasını hiçbir şekilde zarara uğratmadan çalışacağımıza inanmalarını ve bizlere güvenmelerini istiyoruz.

Çiftçilerimizin her öneri, görüş ve teklifleri saygıyla karşılanarak değerlendirilecektir. Bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz Alo Sivrihisar Ziraat Odası Çiftçi Hattını hayata geçireceğiz.

Değerli çiftçilerimiz ve Ziraat Odasının Saygıdeğer Delegeleri; Sivrihisar Ziraat Odasında değişim zamanı geldi diyor, sizleri 6 Şubat 2019 Çarşamba günü yapılacak Oda seçiminde desteğinizi bekliyoruz.

Haşim Söker kimdir?

1963 Sivrihisar Camikebir Mahallesi doğumlu. Yukarıkepen Mahalle Muhtarı Halen Yukarıkepen mahallesinde çiftçilik hayatını sürdürmektedir. Haşim Söker evli 3 çocuk babasıdır.

***

Sivrihisar’ın sesi gazetesi – Sivrihisar haberleri

Add Comment

Click here to post a comment

Facebook Sayfa