Sivrihisar Haberleri

Huzur Evi Devir Teslimi

Sivrihisar’a Kazandırılan Huzur Evi Devir Teslimi Yapıldı. 

Sivrihisar Belediyesi ve değerli Sivrihisar halkımızın destekleri ile ilçemizde yapılan Nasreddin Hoca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Huzur Evi, Sivrihisar Belediye Başkanı ve Huzur Evi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hamid YÜZÜGÜLLÜ tarafından T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımıza devredildi.

İlçe Kaymakamlığında gerçekleşen program ile Başkan Yüzügüllü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Eskişehir İl Müdürü Beytullah Tarhan ile devir protokolü imzalayarak devir teslim işlemini gerçekleştirdi.

Başta Sivrihisar Belediye Başkanımız ve aynı zamanda Huzur Evi Yaptırma ve Yaşatma derneği başkanımız Hamid Yüzügüllü ’nün katkılarıyla, ilçemiz hayırseverlerinin bağış ve destekleri ile güzel Sivrihisar’ımıza kazandırmış olduğumuz “HUZUR EVİ” ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun.

huzurevi devir teslimi - Huzur Evi Devir Teslimi

3500 m2 kapalı alanı 7500 m2 yeşil alanı, 42 adet Banyo, tuvalet, TV si, 1 ve 2 kişilik odaları, 90 kişi barındırma kapasitesi bulunan, yemekhane, dinlenme salonu, çamaşırhane, Hamam yeşil alanı gibi sosyal tesislerin bulunduğu binada her daim Doktor, hemşire bakıcı ve odaları, idari binası bulunmaktadır.

Eskişehir Sivrihisar Haberleri

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Huzur Evi Devir Teslimi