Etkinliklerimiz

İslami İlimler Vakfı Genel Kurulu

Sivrihisar İslâmi İlimler Vakfı’nın Genel Kurulu Yapıldı

Kuruluşundan bu yana yaptığı kalıcı hizmetleriyle gurur vesilesi olan Sivrihisar İslâmi İlimler Vakfı’nın genel kurul toplantısı 03 Ekim 2015 Cumartesi günü vakfın toplantı salonunda yapıldı.

Sivrihisar İslami İlimler Vakfı Genel Kurulu Divan başkanlığını Doç.Dr. Mustafa Kemal Biçerli’nin yaptığı toplantıda, yönetim kurulu faaliyet raporunu sunan Başkan Mustafa Altan, Kur’an-ı Kerim tilavetinden sonra yapılan çalışmaları anlatarak okul, yurt, öğrenci bursları ve 29 yıldan bu yana aşevi hizmetlerini dile getirdi.

Raporlar hakkında konuşan Ahmet Bican Atmaca, “yönetim kuruluna, vakfa maddi, manevi katkı yapan herkese ve özellikle her yıl olduğu gibi bu yılda yaptığı yardımlarla vakfa Ramazan bereketi katan Keskin kardeşlere teşekkür ediyor, rahatsızlığı nedeniyle aramızda bulunamayan Orhan Keskin bey’e de acil şifalar diliyorum, dedi.

Yönetim kurulunun ibrasından sonra yapılan seçimlerde yönetim kuruluna “Mustafa Altan, Yaşar Yurtdaş, Mehmet Tabak, Mesut Ayva, Sadullah Özmen, Bülent Gökdemir, Ahmet İleri” Denetleme Kuruluna “Ahmet Bican Atmaca, Mustafa Kuzu ve Özkan Akay seçildiler.

Kuruluşunun 42. yılını tamamlayan, Sivrihisar’a sosyal, kültürel ve ekonomik alanda büyük hizmetleri olan vakfın yeni yöneticilerine başarılar dileriz.

S. Sesi

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - İslami İlimler Vakfı Genel Kurulu