DERNEK

Karanlığa Çığlık Atan Sivrihisar Sevdalıları

Tüm hemşehrilerime saygılar sunarım. Bu yazımda sizlere derneğimizi ve Sivrihisar’ı tanıtmayı amaçlayan www.sivrihisar.com.tr isimli sitemizin kuruluşunu anlatmaya çalışacağım. Sürç-i lisan edersem affola.

Önce SİVRİHİSAR insanına güvenmeyi öğrenmeliyiz, öyle ki onlar uzanan hiçbir eli boş çevirmez, gül uzatana diken olmazlar, insani değerlere açık olan sitemizin siyaset ve din gibi çok tartışmalı konulara kapalı olduğu ve bu anlamda herkese yakın ama bir o kadar da uzak olduğumuzu hep vurguladık. Bu anlayış ve prensibimiz saygı ile karşılandı ve yüreğinde SİVRİHİSAR sevdası olanlar bu pencerede bir araya gelmeye başladı.

Ortak paydamız Sivrihisar’dır ve öyle de olmalıdır. Biz kendimizi memleket meselelerine odaklamak ve burada sanal olarak insanımıza faydalı olmak derdi, gayreti, şevk ve arzu içinde çalışacağız. Belki çorbada bir tutam tuzumuz olur diye hep çırpınacağız. Bu konuda en küçük katkı sağlayanı SİVRİHİSAR aşkı adına tebrik eder, saygılarımı sunarım.

Bu güne kadar ki sahipsizlik ve yalnızlık duygusunu yaşayan Sivrihisar Sevdalıları artık karanlığa mahkum olmayacaklarına, seslerinin duvarlar arasında eriyip gitmeyeceğine inandıkları için her gün yeni bir üyelik müracaatı ile karşılaşıyor, bu memnuniyet ve şevk içerisinde daha iyiye yelken açmaya çalışıyoruz.

Artık tünelin ucundaki ışık görünmüş, çıta yükselmiştir. Bu ışık hepimizin yolunu aydınlatacaktır. Saygıdeğer katılımcılarında bu ışıklarını her yere ulaştırıp karanlıkta kalan tüm Gönül dostlarına ulaşarak voltajımızı yükseltmeleri de onlara yüklediğimiz naçizane görevdir. Dönüşü olmayan yola çıktık, Sitemizin temel ilkesi Dünya’nın neresinde bir Sivrihisarlı varsa ona ulaşmaktır.

En son Sivrihisarlı ya ulaşana kadar çalışacağız, çalışmalıyız…

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Karanlığa Çığlık Atan Sivrihisar Sevdalıları