Sivrihisar Haberleri

Kaymakama Veda Yemeği

Kaymakamımız Dr. Erdinç Yılmaz’ın Eskişehir Tepebaşı Kaymakamlığı görevine atanması münasebetiyle düzenlediğimiz dostluk ve veda yemeğinde bir-araya gelerek, kendisine ilçemize vermiş olduğu hizmetler için teşekkürlerimizi ilettik.

2018 yılı Mülki İdare Atama Kararnamesi ile Eskişehir Tepebaşı Kaymakamlığına atanan ilçemiz Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz onuruna, Sivrihisar Belediyesi veda yemeği düzenledi. Yemeğe Kaymakam Yılmaz, Belediye Başkanı Yüzügüllü, Başkan Yardımcısı İlhan, Hava Meydan Komutanı Albay İnci, Albay Albayrak, Albay Arlı, Albay Ünlen, daire müdürleri, kaymakamlık personeli, sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Yılmaz “Bu güzel organizasyonu düzenleyerek bizleri bir araya getiren Belediye Başkanımız Hamid bey’e ve Başkan Yardımcımız Hüseyin beye çok teşekkür ediyorum.

Ayrılık zor. Her çalıştığım ilçede ayrılırken zor zorlandım, Sivrihisar’dan ayrılırken her zamankinden çok zorluk hissetmeme rağmen kendimi ayrılmış hissetmiyorum, çünkü Tepebaşı şurası, sizleri özlediğimde ben geliyorum derim ve sizlerle hasret giderme imkanını her zaman bulabilirim. Görev olarak ayrılacağım ama inanın ki gönlüm hep Sivrihisar’da olacak. Sivrihisarlı olmak ayrıcalıktır, ben de tarih, kültür ve medeniyetler diyarı Sivrihisar’da dört yıl görev yaparak bu ayrıcalığı fazlasıyla hissettim. Biz sizi unutmayacağız, sizde bizi unutmayın, dedi.

Kaymakam Yılmaz’a günün anısına Başkan Yüzügüllü tarafından Saat Kulesi biblosu takdim edildi.

Sivrihisar’ın Sesi olarak, Kaymakamımız Dr. Erdinç Yılmaz bey’e bundan sonraki hayatında ailesi ve sevenleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. Oğuz EKİCİ

kaymakama veda yemek - Kaymakama Veda Yemeği
kaymakama veda yemegi - Kaymakama Veda Yemeği

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Kaymakama Veda Yemeği