Sivrihisar Haberleri

Komşunu Al Gel

O Kampanyaya İlk Destek Sivrihisar’dan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, turizm sektör temsilcileri ile buluştuğu toplantıda turizmde yeni hedefleri ortaya koyduğu ve adeta açılışını yaptığı “Komşunu al gel” kampanyasına ilk destek Sivrihisar’dan geldi.

Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’nın ulusal bir televizyon programında Turizmde Yeni Atılım Hedefi ile ilgili soruları yanıtladığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirdiği toplantıda açılışını yaptığı “Komşunu al gel” kampanyasına ilk destek Eskişehir’den, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’den geldi.

KOMŞUSUNU’DA ALIP GELENE SİVRİHİSAR’IN İNCİLİ KÜPESİ

Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, turizm sektör temsilcileri ile gerçekleşen toplantıdan hemen sonra kendisini Sivrihisar Belediye Başkanının aradığını ve şu ifadeleri kullandığını belirtti. “Başkan ‘Hocam biz bu kampanyaya katılıyoruz, önümüzdeki cumartesi günü bir sucuk festivalimiz var, orada ilan edeceğim, düğününü yurt dışından gelip Sivrihisar’da yapan tüm hemşehrilerimize tasarımı Hititlere dayanan Sivrihisar’ın geleneksel incili küpesini hediye edeceğim” dedi. Bakan Nabi Avcı, bu kampanyada belediyelerin kilit öneme haiz olduğunu belirterek, belediyelerin yaratıcı fikirleri ile bu kampanyayı zenginleştireceklerini ifade etti. (EH)

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Komşunu Al Gel