Duyurular Etkinliklerimiz Sivrihisar Haberleri

Konya Kültür Gezisi

– KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KONYA KÜLTÜR GEZİSİ –

Sivrihisar Belediyesi tarafından, Dünya Kadınlar Günü ve Üç Ayların Başlangıcı vesilesi ile 8 Mart Cuma günü yaklaşık 1000 Sivrihisarlı Kadın Mevlana’nın Diyarı Konya’ya götürüldü.

Konya Kültür Gezisine giden Sivrihisarlı kadınlarımızı uğurlamaya Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü bizzat geldi. 17 Otobüsü ziyaret ederek tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Gününü Kutlayıp, hayırlı yolculuklar dileyen Başkan Yüzügüllü kadınlara karanfil dağıttı. Gönüller Şehrinde, gönüllerimizin bir olması dileğiyle…

konya gezisi - Konya Kültür Gezisi

REKOR KATILIM, SİVRİHİSARLI KADINLAR KONYA’DA BİRÇOK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Kadınlarımız, Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’nin Şehri Konya’da Mevlana Müzesini, Konyanüma İrfan Medeniyeti Araştırma Merkezi ve Panoramik Müzeyi, Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezini, Konya çarşısı ve birçok tarihi yeri ziyaret ettiler.

konya gezi - Konya Kültür Gezisi

Gezi Programı: Mevlana Müzesi, Sema Töreni, Şems-i Tebriz-i Türbe Ziyareti ve Tarihi Yerler

Mübarek Üç Ayların müjdecisi Regaib Kandili münasebetiyle İlçemiz camilerinde vatandaşlarımıza Sivrihisar Belediyesi tarafından ” Kandil Simidi ” dağıtıldı. Birlik ve bütünlüğümüzün daim olduğu nice kandillere erişmek dileğiyle…

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, “Sivrihisar’ın geleceği için hemşehrilerimizin istek ve taleplerini de dinleyerek en güzel projeleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

konya kultur gezisi - Konya Kültür Gezisi

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Konya Kültür Gezisi