Sivrihisar Haberleri

Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar Sergisi

“Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar” Sergisine Davet

kurtulustan kurulusa sivrihisar sergisi - Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar Sergisi

Milli Mücadelenin her safhasına tanıklık etmiş Sivrihisar halkının, bağımsızlığımızın kazanılması uğruna vermiş olduğu büyük destek ve emekleri gündeme getirerek tekrar hafızalara taşımak ve yeni nesillere aktarmak arzusu ile Sivrihisar Belediyesi Cumhuriyetin kuruluşunun 94. Yılında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle “Kurtuluştan Kuruluşa SİVRİHİSAR” adı altında fotoğraf ve resim sergisi düzenleyecektir.

28 Ekim Cumartesi Günü Eskişehir Espark AVM’de saat: 11:00’de açılışı yapılacak olan sergiye tüm vatandaşlarımız davetlidir. “Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar” fotoğraf ve resim sergisi 5 Kasım tarihine kadar açık olacaktır.

yusuf ozey murat sevimbay sergide - Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar Sergisi

Sivrihisar Belediyesi tarafından Espark’ta “Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar” fotoğraf ve resim sergisi yoğun ilgi gördü.

Açılışa; Vali Özdemir Çakacak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca, STK temsilcileri, vatandaş ve öğrenciler katıldı. Sergiyi gezen, fotoğrafları ve öğrencilerin yaptıkları resimleri inceleyen protokol üyelerine sergi hakkında açıklayıcı bilgiler verildi.

Sivrihisar belediyemizce ESPARK AVM’de düzenlenen ve geniş bir kitlenin katıldığı “Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar” adlı resim ve fotoğraf sergisi etkinliği için başta Sivrihisar belediye başkanı sayın Hamid Yüzügüllü olmak üzere başkan yardımcısı sayın Hüseyin İlhan’a, Kültür müdürü sayın Meriç Okur’a, emeği geçenlere, öğrencilerimize, ve katılımcılara ilçemiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

espark avm sivrihisar foto sergisi - Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar Sergisi espark sergi toplu foto - Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar Sergisi

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Kurtuluştan Kuruluşa Sivrihisar Sergisi