Sivrihisar Haberleri

Mustafa Karatepe Vefat Etti

Mustafa Karatepe Vefat Etti.

mustafa karatepe - Mustafa Karatepe Vefat Etti

Sivrihisar eşrafından yaklaşık 30 yıldır çeşitli törenlerde Nasrettin Hoca tiplemesi ile gönüllere taht Kuran Sivrihisar Maliyeden Emekli MUSTAFA KARATEPE vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi 20 Eylül 2021 Pazartesi günü öğle Namazını müteakip Ulu cami de kılınacak cenaze namazından sonra Yenice mezarlığına defin edilecektir. Çok değerli Mustafa’ya ALLAH ‘dan rahmet, kederli ailesi ve Sivrihisar halkına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Allah rahmet eylesin güzel insan sana. Mekanın Cennet olsun inşallah. Sevenlerine, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Eşeğe ters binişinle bize el sallayıp selâm verişinle ahiret yolculuğuna çıkıyorsun. Bizde bu yolculuğa çıkacağız bir gün.

Nasreddin Hocamızın Dünyanın Merkezinden yine işaretle gösterdiğin toprağa kabir hayatını bize hatırlattın. Bugün Sivrihisar’ımızın kurtuluş günü bize el sallayıp veda ediyorsun.

Dünyanın Merkezinden gösterdiğin Dünyanın diğer merkezine (toprağı işaretle) gidiyorsun. Sivrihisar’ı çok seven güzel insan bize düşündürücü ibretlik ders verdin. Dünya fani, hizmetler, ameller baki. Bize bizim değerlerimizi çok güzel tanıttın hatırlattın. Seni ve yaptığın hizmetlerini hep rahmetle anıp hatırlayacağız. Seni çok özleyeceğiz NASREDDİN HOCAM…

***

Şahin Gökdere

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Mustafa Karatepe Vefat Etti