Sivrihisar Haberleri

Muzaffer Demir Anadolu Lisesine Anlamlı Bağış

Sivrihisar Eğitim Vakfından Muzaffer Demir Anadolu Lisesine Anlamlı Bağış

Kurulduğu 1991 yılından bu güne kadar Sivrihisar’ da özellikle eğitim konusunda ciddi projeleri hayata geçiren Sivrihisar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı önemli ve anlamlı bir çalışmaya daha imza attı.

2006 yılında yeni ve modern binasında eğitim öğretime açılan Muzaffer Demir Anadolu Lisesinin isim hamisi hayırsever Demir ailesi okulun her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Demir ailesi geçtiğimiz günlerde Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı (SEV) vasıtasıyla okula bilgisayar desteğinde bulundu.

Bağış hakkında açıklama yapan Sivrihisar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Naci Şakar “Sivrihisar’daki okulumuzun yapımını sağlayan hayır sahibi Muzaffer Demir ailesi, öğrencilerimizin başarıları için, ihtiyaç duyulan her alanda okul yönetimi ve öğrencilerimizin yanında olmaktadır.

Son olarak okulumuzun ihtiyacı olan, çok programlı bilgisayarların armağanında bulundular. Sivrihisar Eğitim Vakfı (SEV) Sivrihisar’daki okul ve öğrencilerinin başarıları için her konuda kendilerine destek olmakta, özellikle kütüphane donatımı ve kitap temininde örnek çalışmalar sergilemektedir.

Eğitimin önemine inanan ve bizlere destek veren tüm dost ve hemşehrilerimize şükranlarımızı sunarız” dedi.

sev bagis - Muzaffer Demir Anadolu Lisesine Anlamlı Bağış

Haber: Sivrihisar’ın Sesi

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Muzaffer Demir Anadolu Lisesine Anlamlı Bağış