Sivrihisar Haberleri

Nabi Avcı’dan Sivrihisar Ziyareti

Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI’dan Sürpriz Sivrihisar Ziyareti

Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası Açılış Etkinliği münasebetiyle Yunus Emre Beldesi ziyaretinin ardından, Sivrihisar Belediyesine de ziyarette bulunan Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI beraberinde Milletvekili Salih Koca, Ak Parti Milletvekili adayları Doç. Dr. Mustafa Kemal Biçerli, Prof. Dr. Emine Nur Günay, Yetkin Tetik ve Ali Demirel ilçemizi ziyaret etti.

Sivrihisar Belediyesi Başkanı Hamid Yüzügüllü’nün eşliğinde ilçenin tarihi ve kültürel değerlerinin gezilmesinin ardından, Sivrihisarlı vatandaşlarla bir araya gelen Nabi AVCI, vatandaşın taleplerini özel ilgi ile dinledi. Sivrihisarlı esnafları tek tek ziyaret eden ve halk pazarını gezen Nabi AVCI vatandaşlarımıza, “Sivrihisar’ı hep birlikte daha iyiye ulaştıracağız.” sözünü verdi.

Sivrihisar Belediyesinde gezintiye kısa bir ara vererek Belediye Başkanımızı makamında ziyaret eden Nabi AVCI ve Milletvekili adayları, Sivrihisar’ın geleceği hakkında sohbetlerini sürdürdü. Belediye Başkanımız Hamid Yüzügüllü, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

logo