Sivrihisar Haberleri

Naci Şakar Vefat Etti

Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Yaşar Naci Şakar vefat etti. 

naci sakar - Naci Şakar Vefat Etti

80 yaşındaki Şakar’ın bir süreden beri Covid-19 tedavisi gördüğü ancak tedaviye olumlu yanıt veremediği öğrenildi. Cenazesi 13 Şubat 2021 Cumartesi günü ikindi namazını müteakip Mahmut Sami Ramazanoğlu Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

***

Geçen yıl Mart ayında Onur Belgesi Almıştı. Demiryol Meslek Okulu Mezunları Derneği Başkanı Caner Yurdadön ve yönetim kurulu üyeleri Demiryol Meslek Okulu Mezunları Derneği Onur Kurulu Başkanı ve Sivrihisar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Naci Şakar’a anı saati ve onur belgesi verdi.

Yurdadön, Şakar’ın Demiryol Meslek Okulu’nun tekrar açılması için verdiği katkılardan dolayı teşekkürlerini ilettiklerini belirtti.

Sivrihisar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Naci Şakar, dernek yöneticilerine teşekkür ederek, “40 yıl hizmet verdiğim, Demiryollarının çeşitli alanlarında görev yaparken mezunu olmakla onur duyduğum Demiryol Meslek Lisesi’ndeki öğretmenlik görevimde binlerce meslek uzmanı yetişmesine katkılarımdan dolayı gurur duymaktayım” dedi.

Okulun mezunlarını çatısı altında toplanan derneğin Onur Kurulu kendilerine verilen en güzeli paye olduğunu belirten Şakar şunları söyledi: “Kurucularından olduğum, uzum yıllardır yöneticiliğini yaptığım Sivrihisar Eğitim Vakfı ile Demiryol Meslek Okulu Mezunlarına Derneği’nin Kardeş kuruluşu oluşuna katkılarımda dolayı heyecan duymaktayım.

Derneğimiz yönetiminin bizlere verdiği değer ve vefa örneğini fevkalade önemsiyorum. Sunulan armağanı gururla taşıyacağım.

nacisakar onurbelgesi - Naci Şakar Vefat Etti

1 Comment

  • sn Naci şakar beyefendi her yönüyle mükemmel bir arkadaşımızdı özellikle demiryolculara verdiği trafik seyrüsefer konularında bir duayen ve mesleki eğitimindeki üstün başarılarından da gönlümüzde daima yaşayacaktır.ruhu şad mekanı cennet olsun inşallah.

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Naci Şakar Vefat Etti