Sivrihisar Spor

Play-Off’a Odaklandık

Play-Off’a Odaklandık. Rakibi Yeşilbayramiç’in maça çıkmaması sonucu haftayı 3-0 hükmen galip kapatan Sivrihisarspor artık play-off u düşünmeye başladı. Kulüp Başkanı Akdemir Mintonette’ye açıklamalarda bulundu.

KADINLAR 2. Lig 2. Grup’ta yer alan Sivrihisar, Yeşilbayramiç’in mazeret belirterek maça çıkmamasıyla haftayı 3-0 galibiyetle kapattı. Kulüp başkanı Ahmet Alper Akdemir Mintonette’ye verdiği demeçte şunları söyledi; “Her şey normal sezonda istediğimiz gibi gitti.

1 maçımız kaldı. Artık play-off’lara odaklıyız. Takımımıza 3 yeni isimle takviye yaptık. 1. Ligi istiyoruz. İlk sezonumuz olduğu için bazı çekincelerimiz vardı ama beklediğimizden çok daha iyi bir sezon geçirdik. Kızlar takım olmayı başardılar. İyi bir ekip kurduk. Aile gibi olmayı istediğimi kızlarla hep paylaştım.

Oyuncularımız ve teknik ekibimizle birlikte uyumu yakaladık. İlçemiz voleybola çok uzaktı ama şu an Eskişehir ve Sivrihisar halkı bizleri benimsedi ve desteklerini her geçen daha da hissettiriyorlar. Başarılı olmamızın sebebi bence birlikte hareket ediyor olmamız.

İlçe Spor Müdürlüğü, Belediye Başkan Hamit Yüzügüllü’nün desteği ve Sivrihisarspor yönetim oyuncu ve teknik ekip bir arada uyumlu çalışıyor ve başarı kaçınılmaz hale geliyor.”

sivrihisar spor play off - Play-Off'a Odaklandık

Sivrihisarspor Kulübü, Sivrihisarspor Voleybol, Spor haberleri

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Play-Off'a Odaklandık