Arşiv

Sivrihisar Ajans

Sivrihisar Ajans

Sivrihisar Haber Ajansı, Sivrihisar Kültür Ajansı, Sivrihisar Tanıtım Ajansı, Sivrihisar Araştırma Ajansı, Sivrihisar Dijital Ajansı, Sivrihisar Medya Ajansı ve Sivrihisar Web Tasarım Ajansı.

Ajans kelimesi dilimize Fransızcadan gelmiştir. İngilizce Agency, Fransızca Agance olan ajans kelimesi haber toplayıp dağıtmak, bir kuruluşu tanıtan ve bilgi aktaran iş kolu anlamına gelmektedir. Günümüzde bir çok işletme ve kuruluş ajans kelimesini kullanmaktadır.

Ülke ve Dünya genelinde Sivrihisar’ı ilgilendiren son dakika haberleri, seçim haberleri, güncel Sivrihisar haberleri ve gelişmeler, haber portalı web sitemizde olacak. Yerel basın haberleri, sosyal medya ile anında haber, Sivrihisar gündemi, sağlıklı ve doğru haber ve basında Sivrihisar. İlçemiz vefat duyuruları ve Sivrihisar’ın sesi gazetesi yayını web sitemizde.

http://sivrihisar.web.tr “ Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin.

Bir yörenin tanıtımı açısından en önemli iletişim aracı yerel basındır. Yerel basının önemi ulusal basından daha önemlidir. Yerel medya bir yörenin sorunlarını dile getiren önemli bir faktördür.

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisar Ajans