Sivrihisar Haberleri

Sivrihisar Belediyesi Ödül Aldı

Sivrihisar Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği “Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Günü”nde ödül aldı.

belediye odul aldi - Sivrihisar Belediyesi Ödül Aldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği “Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Günü” dolayısıyla ATO Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Dünya CBS Günü 2015 Zirve ve Sergi Etkinliğinde, 10 belediyeye 3D bilgi sistemi tablosu verildi. Sivrihisar Belediyesi ödülünü, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris Güllüce’den Sivrihisar Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin İlhan aldı.

Etkinlikte konuşan Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin İlhan, “Akıllı Belediyeciliğin altyapısını oluşturarak akıllı kentler arasında yer almayı hedeflediklerini belirtti.

Sivrihisar Belediyesi Ödüle Doymuyor

Tarihi Kentler Birliği üye Belediyelerinin her yıl katılım sağladığı Antalya Yapex Restorasyon Fuarı, somut-soyut miras konusunda her ölçekte girişimin gündem oluşturması için gerçekleştirilen “TKB Özendirme Yarışması” sonucunda belediyemiz 2014 yılı restorasyon proje çalışması ödüle layık görüldü. Antalya EXPO Center’da gerçekleşen ödül töreninde proje ödülümüzü Belediye Başkanımız Hamid Yüzügüllü aldı.

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisar Belediyesi Ödül Aldı