Sivrihisar Haberleri

Eğitim Vakfından Ziyaret

Sivrihisar Eğitim Vakfından Başkan Yüzügüllü ye Ziyaret.

sev belediye ziyaret - Eğitim Vakfından Ziyaret

Kısa adı SEV olan Sivrihisar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Naci ŞAKAR Vakıf Yönetim Kurulu üyesi Sezgin DEMİR, SEV Muazaffer Demir Anadolu lisesi Müdürü Mehmet ÖZ ve Okul Aile Birliği Başkanı Sibel ER, Belediye Başkanı Hamid YÜZÜGÜLLÜ yü makamında ziyaret etti.

Yüzügüllü ile bu güne kadar tamamlanmış ve devam eden projelerle Sivrihisar’ın altın çağını yaşadığını belirterek, SEV Muzaffer Demir Anadolu Lisesi ve eğitime yaptığı katkılarından dolayı Başkan Yüzügüllü’ye teşekkür etti. Şakar ayrıca; eğitim, Sivrihisar’ın gelişimi ve uluslararası düzeyde tanıtılması yönünde yapılan çalışma ve projelere vakıf olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü “Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurulduğu 1991 yılından bu yana Sivrihisar’a özellikle eğitim konusunda önemli katkıları olan Vakfın (SEV) Naci Hocamızın Başkanlığında yaptığı çalışmaların takdirle karşılandığını belirterek, 20 yıldır devam eden ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine sağlanan burs yardımının çok değerli ve anlamlı olduğunu söyledi.

Günün anısına Vakıf Başkanı Naci Şakar tarafından Başkan Yüzügüllü’ye Teşekkür Plaketi ile “Eskişehir’de Spor” ve “Osmanlı Belgelerinde Dünyanın Merkezi Sivrihisar” kitapları hediye edildi.

Haber-Foto: Oğuz EKİCİ

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Eğitim Vakfından Ziyaret