Sivrihisar Haberleri

Sivrihisar Emitt’te Tanıtılacak

Sivrihisar EMITT Fuarında

İstanbul’da 26-29 Ocak 2017 tarihlerinde 21.si düzenlenen, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT), Eskişehir ve ilçeleriyle, yöresel ürünleri tanıtılacak.

Sivrihisar Belediyesi olarak, 80 ülkeden 5 bin kurumun katıldığı, Dünya’nın en prestijli turizm fuarları arasında yer alan ve kısa adı EMITT olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katıldık.

21. EMITT Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanımız Nabi Avcı’nın katılımıyla TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde açıldı. Bizde İlçemizin Tarihi ve Kültürünü Uluslararası Alanda EMITT Fuarında tanıtıyoruz. Sivrihisar Standımız ve Nasreddin Hocamız Yerli ve Yabancı Turistler tarafından büyük ilgi görüyor.

2018 YILI FUAR HABERLERİ İÇİN BAKINIZ >

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan, Türkiye ve dünya turizm sektörünü aynı platformda bir araya getiren ve sektörün en önemli uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı 21 yıldır sektöre yeni iş ve işbirliği fırsatları sunan turizm zirvesidir. 2016 yılında 70 ülkeden 882 firma EMITT’de katılımcı olarak yer aldı.

East Mediterranean International Tourism Travel

http://www.emittistanbul.com/

logo