Sivrihisar Haberleri

Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında

Sivrihisar 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde İstanbul Emitt Turizm Fuarında

Sivrihisar Belediyesi bu yıl 22’incisi düzenlenen ve kısa adı EMITT olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılıyor.

DÜNYANIN MERKEZİ SİVRİHİSAR, İSTANBUL’DA YANKILANIYOR

Sivrihisar tarihi turistik değerlerini tanıtmak ve ilçenin turizm potansiyelini güçlendirmek adına Dünyanın 5 Büyük Fuarından biri olan 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’te yerini aldı.

25-28 Ocak tarihlerinde TÜYAP Fuar Kongre Merkezi İstanbul’da Ülkemizin ve Dünyanın farklı yerlerinden birçok yerli ve yabancı katılımcının bir araya geldiği, fuarda Sivrihisar Belediyesi olarak ilçemizin en iyi şekilde tanıtılması için çabalıyoruz.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’nünde katıldığı fuarda Sivrihisar standı yoğun ilgi görmekte. Sivrihisar’ın kültürel değerleri, yöresel lezzetleri ve tarihi güzellikleri insanların ilgisini çekmekte olup, merak uyandırmaktadır. İlçemizin turizmine büyük ölçüde katkı sağlayacak olan fuarda pazar gününe kadar ilçemizi tanıtmaya devam edeceğiz. EMİTT’e gelen tüm ziyaretçileri Sivrihisar standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

istanbul emitt fuarinda sivrihisar - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında

2018 emitt 1 - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında 2018 emitt 2 - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında 2018 emitt 3 - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında 2018 emitt 4 - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında 2018 emitt 5 - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında 2018 emitt 6 - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında 2018 emitt 7 - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisar İstanbul Emitt Fuarında