Sivrihisar Haberleri

Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi Projesi Onaylandı

Sivrihisar’ın sosyo-ekonomik olarak önünü açacak olan Organize Sanayi Bölgesi projesi onaylandı.

Sivrihisar’a yeni bir sahife açacak Organize Sanayi Bölgesi yeri itibariyle birçok yatırımcıyı Sivrihisar’a taşıyacaktır.

Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü; Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi’nin, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ta­rafından onaylandığını, Eskişehir yolu Yeniköy mevkiinde kurulacak OSB’nin tabelasının hazırlandığını ve çalışmala­rın kısa zaman içerisinde başlayacağını belirterek,en önemli projelerimizden birisi olan Organize Sanayi Bölgesi’nin ku­rulmasının Sivrihisar’ın sanayi alanında gelişmesi, ekono­minin büyümesi ve istihdam açısından önem arz etmektedir.

Organize Sanayi Bölgesi’nin yatırımcılara ek teşvikler ve muafiyetler sağladığını ifade eden Yüzügüllü, alt yapı çalış­malarını en kısa sürede tamamlayıp onaylanan bölgenin ya­tırımcıların hizmetine açılacağını söyledi.

Başkan Yüzügüllü, bizlere her konuda yardımcı olan, des­teklerini esirgemeyen, projenin her aşamasında ve onaylanmasında önemli rolü olan Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı’ya ve projenin başlangıcından bugüne kadar emeği ge­çen herkese teşekkürler ederiz.

“Sivrihisar’ımıza hayırlı olsun” dedi.

Sivrihisar’ın Sesi

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi Projesi Onaylandı