Sivrihisar Haberleri

Sivrihisar’da Avcı Bayramı

SİVRİHİSAR’DA “AVCI BAYRAMI”

sivrihisar avcilik - Sivrihisar'da Avcı Bayramı

Sivrihisar Avcılık İhtisas Kulübü tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Avcı Bayramı kutlandı. Sümer Beton Santrali mevkiinde kurulan atış poligonunda yapılan etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Bayan katılımcılara Dernek Başkanı Muttalip Akbaş ve Selçuk Ancı tarafından Karanfil hediye edildi.

Pet Şişe, Trap ve Kağıt Hedef dallarında yapılan atışlarda dereceye girenlere Plaket, Madalya ve Ödülleri verildi. Ayrıca, yapılan çekilişle çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Katılımcılara Etli Pilav ve Ayran ikramında bulunuldu. Bayram havasında geçen etkinliğe; Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İlhan, AK Parti İlçe Başkanı Haşan Hüseyin Altan, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri ve Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen atıcılık tutkunları katıldı.

Dernek Başkanı Muttalip Akbaş “Atış poligonunun hazırlanması ve etkinliğimize katkılarından dolayı emeği geçenlere ve sponsorlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. Bu yıl 3. düzenlenen Avcı Bayramına yoğun katılım olduğunu belirten Akbaş, katılan tüm misafirlere teşekkür etti.

Akbaş, bu tür etkinliklerin devamı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Etkinliğimize kadın ve gençlerin yoğun katılımı sevindirici olmuştur. Türkiye’mizin her tarafından atıcılık tutkunlarını Sivrihisar’da misafir etmekten mutluluk duydukları ifade etti.

Sivrihisar’ın Sesi Gazetesi olarak katılım sağladığımız etkinliğinin Bayram havasında geçmesini sağlayan ve her aşamasında maddi manevi emeği olanları kutlarız.

Sivrihisar’ın Sesi

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisar'da Avcı Bayramı