Sivrihisar Haberleri

Sivrihisar’da Değişim Devam Ediyor

SİVRİHİSAR’DA RESTORASYON ÇALIŞMALARI İLE DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR !

sivrihisar degisim 1 - Sivrihisar'da Değişim Devam Ediyor

Sivrihisar Belediyesi ilçemizin bir yandan alt ve üst yapı çalışmalarını sürdürüyor, bir yandan da tarihi dokusuna uygun restorasyon çalışmalarını gerçekleştiriyor.

İlçemizde atıl durumda bulunan yapılarda restorasyon çalışmaları devam ediyor. Karacalar Mahallesinde bulunan atıl durudaki yapılarda restorasyon çalışmaları başladı. İlçemizin çehresi değişiyor. Arastalar Çarşısında yapılan restorasyon çalışmaları ile ilçemizin uğrak noktalarından biri haline gelen bölgede restorasyon çalışmaları sürüyor ve gerçekleştirilen çalışmalar yakından takip ediliyor.

KILIÇ MAHALLESİ, HİSAR SOKAK

sivrihisar degisim2 - Sivrihisar'da Değişim Devam Ediyor

Sivrihisar İlçemizde bir yandan alt ve üst yapı çalışmaları sürüyor, bir yandan da tarihi dokusuna uygun restorasyon çalışmaları gerçekleşiyor.

ALT YAPI ÇALIŞMALARININ SONA ERDİĞİ CADDELERDE KIŞ HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR. 

Belediye tarafından, ilçemizde gerçekleştirilen alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarda düzeltme işlemleri, freze ve beton malzeme serme çalışmaları sürdürülüyor.

sivrihisar alt yapi - Sivrihisar'da Değişim Devam Ediyor

Sivrihisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda alt yapı çalışmaları (doğalgaz, kanalizasyon, Telekom, elektrik) nedeniyle kazılan Eskişehir Caddesi, Unkapanı Caddesi, Güvenlik Caddesi, Prof. Dr. Nabi Avcı Caddesi, Millet Caddesi, Gençlik Caddesi, Dr. N. Tuncer Sokak, Nasreddin Hoca Sokak, Sinan Paşa Sokak ve Şadırvan Meydanında freze ve beton malzeme dökümleri gerçekleştirilerek kış öncesi hazırlıklar yapılıyor. Alt yapı çalışmalarının tamamen bittiği sokak ve ve caddelerimiz ise ilçemize yakışır bir üst yapıya kavuşuyor. Sivrihisar Belediyesi olarak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

sivrihisar altyapi - Sivrihisar'da Değişim Devam Ediyor

Eskişehir – Sivrihisar Belediyesi Haberleri

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisar'da Değişim Devam Ediyor