Sivrihisar Spor

Sivrihisarspor Atletizm Takımı

Kulüplerarası Bölgesel Kros Ligi hazırlıklarını tamamladı. Sivrihisarspor Akademi Atletizm takımı Sakarya’ya iddialı gidecek!

21 Kasım’da Sakarya’da yapılacak olan Kulüplerarası Bölgesel Kros Ligi için geri sayıma geçildi. Sivrihisarspor Atletizm Şubesi iddialı bir kadro kurarak hazırlıklarını tamamladı. Sporcular ve Antrenörler verdikleri desteklerden dolayı Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü ve Sivrihisarspor Başkanı Ahmet Alper Akdemire verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

21 Kasım Cumartesi günü Sakarya’da gerçekleşmesi gereken bölgesel Atletizm yarışlarımız Pandemi tedbirleri nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

sivrihisarspor atlet takimi - Sivrihisarspor Atletizm Takımı

Sivrihisar Atletleri Kahvaltıda Buluştu. Sivrihisarspor Atletizm Takımı hocaları ve sporcuları ile yönetim kurulu bir araya geldi.

Atletizm ’de iddialı takım oluşturan Sivrihisarspor geri sayıma geçti. Yeni sezonda Voleybol Kadınlar 2. Lig’in de mücadele edecek olan Sivrihisarspor futbol ve Atletizm branşlarında da güçlü bir takım oluşturuyor. Sivrihisarspor yönetimi Atletizm takımı ile kahvaltı yaptı. Sporcular ile de tek tek tanışan yönetim hedeflerinin ilçenin adını en iyi şekilde duyurarak madalyaları toplamak olduğunu belirtti.

atletler kahvalti - Sivrihisarspor Atletizm Takımı

İstikbal Gazetesi

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisarspor Atletizm Takımı