Sivrihisar Spor

Sivrihisarspor Çanakkale’de Galip

Sivrihisarspor Durdurulamıyor. Bayan Voleybol Takımı Çanakkale’de 7 de 7 yaptı.

Sivrihisar spor Voleybol takımı 29 Kasım’da Ligin zor deplasmanlarından biri olan Çanakkale Yeşil Bayramiç spor ile karşılaştığı maçı 3 – 0 kazanarak rakipleri ile olan puan farkını arttırdı.

Türkiye Bayanlar 2. Lig 2. Gurupta Mücadele eden Sivrihisarspor Bayan Voleybol takımımız Çanakkale Bayramiçte karşılaştığı Çanakkale Yeşil Bayramiç Sporu çekişmeli geçen müsabaka sonucunda net bir skorla 3 – 0 yenerek yaptığı tüm müsabakalarını kazandı ve Playoff’a yükselmek için büyük bir avantaj sağladı. Müsabakanın 1. ve 2. setleri başa baş çekişmeli geçti. 1. Set 25 – 21 bitti. 2. Sette bir ara Çanakkale ekibi 4 sayı öne geçse de teknik molaya önde girdik ve 25 – 18 bitirdik. Ekibimiz 3. seti baştan sona üstün bir oyunla 25 – 17 kazanıp salondan 3 – 0 galibiyetle ayrılarak puanını 21’e yükseltti ve liderliğini sürdürdü.

sivrihisarspor bayramic - Sivrihisarspor Çanakkale'de Galip

Bayramiç Spor kulübü Başkanı Bülent Bey ve Bayramiç İlçe Spor Müdürü Salih Serdar Bey takımımızı karşıladılar. Karşılıklı iyi temenni ve başarı dileklerinde bulunuldu, kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

sivrihisarspor canakkale - Sivrihisarspor Çanakkale'de Galip

Sivrihisar Haberleri

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisarspor Çanakkale'de Galip