Sivrihisar Spor

Erteleme Maçını Kazandık

ERTELEME MAÇI SİVRİHİSARSPOR’UN

Sivrihisarspor Bayan Voleybol Takımı Erteleme Maçında Bursa Nilüfer Belediye Takımını Konuk Etti.

voleybol erteleme maci - Erteleme Maçını Kazandık

Saat 16.00’da Şehit Anıl Gül Spor Salonunda başlayan karşılaşma Sivrihisarspor’un 3-0 üstünlüğü ile sona erdi. Daha önce rakipte korona virüs vakalarından dolayı maç ertelenmişti. Müsabaka Kanal 26 Televizyonu tarafından canlı yayınlandı.

1. set: 25-16

2. set: 25-23

3. set: 25-13

SİVRİHİSARSPOR TAM GAZ

Türkiye Voleybol Bayanlar 2. Lig Kırmızı Gurup da mücadele eden takımımız 6. müsabakada Eskişehir Şehit Anıl Gül Spor salonunda Bursa Nilüfer Belediyesini 3 – 0 gibi net bir skorla yenerek salondan galibiyetle ayrıldı ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etti.

Müsabakaya hızlı başlayan takımımız ilk seti 25-16 gibi net bir skorla geçti, 2 sete toparlanarak başlayan Bursa ekibi maçı uzun süre önde götürdü ve bir ara farkı 6 sayıya kadar çıkardı. Takımımız ikinci teknik moladan sonra farkı kapatmaya başladı, çekişmeli ve heyecanlı geçen 2. seti de 25-23 alarak müsabakada 2 – 0 öne geçti. 3. sete iyi başlayan ekibimiz oyunu 25-13 gibi açık ara önde bitirerek salondan 3-0 galibiyetle ayrıldı ve 6 da 6 yaparak gurubunda hiç puan kaybetmeyen tek takım unvanını korudu. Rakiplerimiz arasında bir mağlubiyeti bulunan Çanakkale Bayramiç ile 29 Kasım’da Çanakkale’de ligin en zor müsabakalarından birine çıkacak olan takımımız bu maçı da alarak açık ara ile Ligi tamamlamak istiyor.

Sivrihisarspor Voleybol oyuncularımızı ve teknik ekibi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Şenol ÖZ.

Sivrihisarspor Haberleri

Add Comment

Click here to post a comment

widget logo - Erteleme Maçını Kazandık
sivrihisar sehrengizi 1 - Erteleme Maçını Kazandık