Sivrihisar Spor

Sivrihisarspor Final Grubundan Elendi

İkinci Defa Yenildik 

Sivrihisarspor Bayan Voleybol takımı 28 Mart Pazar günü 2. Lig Kadınlar Voleybol final grubu üçüncü maçında karşılaştığı Mert Grup Sigorta takımına 3 – 0 yenilerek 1. lige veda etti.

***

İlk Kez Yenildik. 27 Mart Cumartesi günü 2. Lig Kadınlar Voleybol final grubu ikinci maçında Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK ye 3-1 yenildik. Grupta Mert Grup Sigorta, Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK ve Viranşehir Eğitimgücü ile şampiyonluk yarışına giren temsilcimiz baştan sona çekişmeli geçen maçta Mersin Büyükşehir Belediyesine 3-1 yenildi.

***

Sivrihisarspor Final Grubunda da Tam Gaz Devam Ediyor. 

sivrihisarspor viransehir grup maci - Sivrihisarspor Final Grubundan Elendi

Bayanlar Voleybol 2. liginde mücadele eden Sivrihisarspor 1. lige yükselme final müsabakalarının ilk gününde Viranşehir Eğitim Gücü ekibini 25-19- 26-24 ve 25-19 sayılarla 3-0 mağlup etti ve namağlup başarısını final etabında da devam ettirdi. Sivrihisarspor’un Viranşehir karşısında ilk sete tutuk başladı ve ilk teknik molaya 6 sayı geride girdi teknik moladan sonra toparlanan ekibimiz Dilara ve Aslıhan’ın etkili servislerine diğer oyuncularımızda güzel oyunlarını katınca ilk seti 25-19 alarak tamamladık.

2. set ilk setten daha çekişmeli kafa kafaya geçti bir ara set 24-24 e geldiğinde yüreklerimiz ağzımıza gelse de takımımızın tecrübeli oyuncularının etkili oyunu seti getirdi, 3. sete takımımız ilk 2 setten daha rahat başladı ve baştan sona takımızın üstünlüğü ile geçen set 25-19 bitti. Sivrihisarspor teknik ekip, sporcu ve idarecilerini kutluyor 1. lig yolunda başarılar diliyoruz. Hedef 1. lig.

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisarspor Final Grubundan Elendi