Sivrihisar Spor

Sivrihisarspor Voleybol Takımı

13’de 13 Yaptık!

Maç Sonucu: Nilüfer Belediyespor – 1, Sivrihisarspor – 3

Sivrihisarspor ile ilgili tüm güncel haberler bu linkte 

SİVRİHİSARSPOR KADIN VOLEYBOL TAKIMI TAM KADRO GELİYOR. 

Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Ligi Kırmızı Grupta Mücadele Edecek Kadın Voleybol Takımımız Antrenör Bilal Pakoğlu Yönetiminde Lige iddialı başlayacak. Voleybolcularımızın tamamı 1. Lig tecrübesi olan sporcular. Rakiplerimiz arasında takımların yaptığı transferlere göre en büyük rakibimiz Bursa Nilüfer Belediyesi Kadın Voleybol Takımı görülse de bizim oyuncularımızın tecrübesi, kalitesi ve arkamıza alacağımız seyirci baskısı ile ligin sonunu ilk sırada bitireceğimizden eminiz. Transfer ettiğimiz sporcularımız; Elçin Altıntaş, Dilara Aydın, Ceren Çelik, Zöhre Öksüz, Aslıhan Arslangörür, Buse Özden, Tuğçe Darıcalı, Nihal Çalışkan, Merve Ergün, Aleyna Başak ve Sevim Odabaşı. Takımımız ilk etap ev sahipliği yaptığı müsabakasını Sivrihisar Spor salonu hazır olana kadar Eskişehir’de oynayacak. Sivrihisarspor Kadın Voleybol Takımımıza başarılar diliyoruz.

sivrihisarspor buyuk oynuyor - Sivrihisarspor Voleybol Takımı

SİVRİHİSARSPOR KADIN VOLEYBOL TAKIMININ RAKİPLERİ BELLİ OLDU.

Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Ligi 2020 – 2021 Sezonunda 2. Gurupta Mücadele Edecek Kadın Voleybol Takımımızın Rakipleri Belli Oldu. Takımımız Uzun Deplasmanlara gidip gelecek. Sivrihisarspor Kadın Voleybol Takımımıza Başarılar Dileriz.

voleybol kuralar - Sivrihisarspor Voleybol Takımı

Bu Yıl Türkiye Voleybol 2. liginde mücadele edecek olan İlçemiz Sivrihisarspor Voleybol Takımı ilk etapta takımın iskeletini oluşturmak için genç ve yetenekli oyunculara yöneldi. İlk etapta Smaçör Zöhre Naz, Orta Oyuncusu Ceren Çelik, Pasör Tuğçe Darıcalı ve Çapraz Pasör Aleyna Başak’la anlaştı. Buda gösteriyor ki Sivrihisar Halkı Kapalı Spor Salonunu Sivrihisar Spor Erkek Voleybol Takımının Liglerde Mücadele ettiği 1980 li yıllarda olduğu gibi Hınca hınç dolduracak ve rakipleri tribün baskısı ile bitirecek.

Sivrihisarspor yöneticilerini kutluyor transferlerin İlçemize hayırlı olmasını diliyorum. Şenol ÖZ

Sivrihisar’da Voleybol Heyecanı

SİVRİHİSARSPOR VOLEYBOL TAKIMI TRANSFERE HIZLI GİRDİ.

Sivrihisar’da İlkler yaşanmaya devam ediyor. Eskişehir 1. Amatör kümede mücadele eden Sivrihisarspor futbol kulübü, Kadın Voleybol Şubesi açarak bir ilke imza attı.

Kadın Voleybol branşında faaliyete geçen Sivrihisarspor, Kadınlar Voleybol 2.Lig için resmi başvurusunu yaptı ve kabul gördü. Ekip antrenör Bilal Pakoğlu ile yola çıkıyor. Kadro için Kulüp Başkanı A. Alper Akdemir ve yönetim kurulu üyelerinin yoğun bir çalışma içinde oldukları belirtildi.

Sivrihisarspor yönetimi Başkan Ahmet Alper Akdemir ile birlikte hiç kimsenin beklemediği bir karara imza atarak voleybol şubesini aktif hale getirmekle kalmadı, yeni sezonda 2. lig için başvuru da bulundu. Voleybol Federasyonu da Sivrihisarspor’un başvurusunu kabul ederek yeni sezonda 2. ligde yer alabileceğini açıkladı.

Antrenör Bilal Pakoğlu ile yola çıkacaklarını ifade eden Başkan A. Alper Akdemir “Sivrihisar ilçemizde sportif etkinliklerin daha da artması adına yoğun çalışma içerisindeyiz. Projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.

Bu konuda Sivrihisar Belediye Başkanımız Hamid Yüzügüllü ile Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ali Osman Tatlısu’nun büyük katkıları var. Hayal denilenleri gerçeğe dönüştürmek adına çalışıyoruz. Tesislerimizin de hazır hale gelmesiyle Sivrihisar ilçemizde hem voleybol, hem de futbol maçlarına ev sahipliği yapacağız.

Okul-Kulüp işbirliği içinde projelerimizi faaliyete geçireceğiz. Her geçen gün gelişen ve büyüyen bir kulüp olarak Dünya’nın Merkezinde sporun güzelliğini herkese yaşatacağız” dedi.

S. Sesi Gazetesi

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisarspor Voleybol Takımı