Sivrihisar Spor

Sivrihisarspor Yeniden Yapılandı

– YENİ YÖNETİM OLUŞTU –

Sivrihisarspor

Eskişehir’in en büyük ilçelerinden olan Sivrihisar’da sporun gelişmesi için çalışmalar başladı. Futbol dalında okul-kulüp işbirliğine önem veren Sivrihisarspor yönetimi yaptığı genel kurul sonunda görev bölümü yapıp çalışmalara başladı. Ahmet Alper Akdemir yönetimindeki yeni yönetimde, Erkan Berberoğlu İlker Oygur, Ali Rıza Anar, Serkan Ezer Hasan Akil ile Halim Çal yer aldılar.

DESTEK İSTİYORLAR

Başkan A. Alper Akdemir, gerek Kaymakamlık gerekse Belediye yetkililerinden ilçede spor yapmak isteyen gençlere daha fazla sahip çıkılmasını isteyerek, “Amacımız gençleri kötü alışkanlıklardan koruyup spora yönlendirmektir. Kulübe destek olan kurum ve kuruşlara teşekkürü borç biliyoruz.” dedi Öte yandan kısa zamanda oluşan A takımı ise maçlara Halim Çal hazırlıyor.

***

6 Ekim Pazar günü süper amatör yolunda takımımız çok önemli bir galibiyet elde etti. Sivrihisarsporumuz Şekersporu ağırladığı ve 10 kişi kaldığı maçta 3-2 galip gelerek bizleri gururlandırdı. Bizleri desteklemeye gelen Sivrihisarlı hemşehrilerimize ve alın terinin son damlasına kadar mücadele eden oyuncularımıza teşekkürler ediyoruz. Goller: 2 Cafer, 1 Ahmet

Sivrihisarspor futbol takımı kısa zamanda bünyesindeki gençlere lisans çıkartıp lige katılma kararı aldı.

Add Comment

Click here to post a comment

logo

Facebook Sayfa