Uncategorized

Sivrihisarspor’da İmza Töreni

SİVRİHİSAR’IN TARİHİ DOKUSUNA YAKIŞIR ŞEKİLDE MÜCADELE EDİN!

Sivrihisar’da İmza Şov. Sivrihisarspor Kulübü yeni transfer ettiği ve anlaşma sağlanan bayan voleybolcular ile 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü Saat 11:00 de Sivrihisar Belediyesi Konferans Salonunda imza töreni düzenledi.

İmza töreninde Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Başkan Yardımcısı Hüseyin İlhan, Sivrihisarspor Kulüp Başkanı Ahmet Alper Akdemir ve yönetim kurulu yer aldı.

Kulüp Başkanı Ahmet Alper Akdemir “Sivrihisarspor olarak 2. Lig Bayan Voleybol takımı kurmak bizlere nasip oldu. Sivrihisarspor yönetimi olarak geçmiş dönemlerde formasını terlettiğimiz takımımıza yönetim olarak geldik. Bu yolda yola çıktığımız günden bugüne kadar Belediye Başkanımız Hamid Yüzügüllü her konuda olduğu gibi bu branşın açılmasında da bize öncülük etti ve büyük destek sağladı. Bu kulübün her ihtiyacına karşılık veriyor. Kendilerine Sivrihisarspor olarak çok teşekkür ediyoruz. Bizim amacımız sporla birlikte ilçemizi sporla tanıtmak. Ayrıca yeni ligde yeni heyecanla başarı yakalamak” dedi.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü “Bugün burada Sivrihisar Belediyesi ve Sivrihisarspor ile yeni bir oluşuma imza atıyoruz. Tabi ki Sivrihisar’ı her konuda ileriye taşırken spor konusunda da öncülüklere adım atıyoruz. Sivrihisarspor futbol takımından sonra kız voleybol takımımızı kurduk. Bayan voleybol takımımız inşallah bu sezon güzel sonuçlar alarak sakatsız bir sezon geçirerek başarılı bir sezona imza atmak istiyoruz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, voleybol takımı oyuncularına günün anısına hediye takdim etti.

İmza töreninden sonra kulüp yönetimi ve oyuncular Sivrihisar’ın lezzetli yöresel yemeklerinden yediler. Daha sonra oyuncularımıza ilçemizin tarihi ve turistik yerleri gezdirildi.

Hayran Kaldılar

Sivrihisar İlçesinin yüksek noktasında bir saat kulesi var. Saatin çanı her saat başı çalıp, Sivrihisarlılara zamanı bildiriyor. Kadın voleybolcular kayalıkların dibinde İç Anadolu’nun en büyük kilisesi olan Surp Yerortutyun Ermeni Kilisesi’ni gezerek bilgi aldılar. Kilisenin altındaki mahalle de gezen sporcular büyük keyif alırken, bahçeli ahşap evlerle dolu sokakların içinde zaman tünelinde bir yolculuğa çıktılar. Kilim Müzesi, Nasreddin Hoca Kültür Evi, Seyir terası ve Açık Hava Heykel Müzesi’ni de gezen filenin sultanları oldukça keyifli bir gün geçirerek Sivrihisar’a hayran kaldı.

“Sorumluluğumuzun Farkındayız”

Sivrihisarspor Bayan Voleybol Takım baş antrenörü Bilal Pakoğlu “Benim ve oyuncularım açısından çok farklı ve özel bir imza töreni oldu. Oyuncularımız nasıl bir kulübün formasını giyeceğini ve çok değerli bir ilçeyi temsil edeceklerinin farkına vardılar. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Sivrihisar Belediye Başkanımız Hamid Yüzügüllü ile Sivrihisarspor başkanı Ahmet Alper Akdemir ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Bize güvenenleri inşallah mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

20200819 123313 - Sivrihisarspor'da İmza Töreni

 

 

 

SİVRİHİSARSPOR’DA HEDEF BÜYÜK

Kadınlar voleybol 2. liginde ilimizi temsil edecek İlçe takımımız oldukça iddialı bir kadro kurarak hedefi şampiyonluk olarak belirledi. Antrenör Bilal Pakoğlu gözetiminde sezona hazırlanan kulüp, toplu imza töreni ile gövde gösterisi yaptı.

Kulüp Başkanı Ahmet Alper Akdemir “İlçemize büyük renk ve heyecan katacağını düşündüğümüz kadın voleybol takımımız ile ligin ilk yarı maçlarını Eskişehir’de oynayacağız. İlçede ki salonumuzun tamamlanmasıyla maçlarımızı Sivrihisar’da oynayacağız. Antrenör Bilal Pakoğlu ve oyuncularımıza güvenimiz tam. Şampiyonluk istiyoruz” dedi.

Sivrihisarspor Voleybol Takımı ilk etapta takımın iskeletini oluşturmak için genç ve yetenekli oyuncuları kadrosuna kattı.

Bayan Voleybol Takım Kadrosu

 

Bilal Pakoğlu – Antrenör

Yusuf Akdağ – Kondisyoner

***

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Sivrihisarspor'da İmza Töreni