Arşiv

Vali Muhtarları Dinledi

– Vali ÇAKACAK, Sivrihisar’da Muhtarları Dinledi –

vali muhtarlar - Vali Muhtarları Dinledi

Eskişehir Valiliği tarafından her ay bir ilçede düzenlenen “Vatandaşla Buluşma, Muhtarlar Toplantısı” Sivrihisar Belediye Konferans Salonunda gerçekleşti.

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Özdemir Çakacak, “Vatandaşlarımızın yaşadığı yerlerdeki eksiklerin giderilmesi noktasında, muhtarlarımızın bizlere ilettiği sorunlara büyük önem veriyoruz, muhtarlarımız görev yaptıkları mahalledeki vatandaşlarımızın tercihleri doğrultusunda o makamlara gelmiş ve vatandaşlarımızla devlet arasında kamu hizmetlerinin daha iyi görülmesi noktasında köprü görevini üstlenmiştir. Bu yüzden bizler her zaman muhtarlarımızın taleplerine çok önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın isteklerini ve dertlerini dinleyeceğiz. Bizler, bu millete hizmet etmek için görevlendirildik. Devletimizin emrinde, milletimizin hizmetkarıyız” diyen Vali Çakacak, karşılıklı birbirimizi dinlediğimiz zaman sorunların daha kolay çözüme ulaşacağını ifade etti.

Açılış konuşmasından sonra muhtarlar taleplerini iletti. Vali Çakacak, Kaymakam Yılmaz ve ilgili kurum yetkilileri talepleri tek tek not aldı.

Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlık ettiği toplantıya; Kaymakam Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Alay Komutanı Jan. Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İlhan, Eskişehir ve Sivrihisar kamu kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.

***

Haber – Sivrihisar’ın Sesi

widget logo - Vali Muhtarları Dinledi
sivrihisar sehrengizi 1 - Vali Muhtarları Dinledi