Sivrihisar Haberleri

Yangın Bölgesine Yardım

Yangın Bölgesine Yardım

mhp manavgat yardim - Yangın Bölgesine Yardım

Sivrihisar’dan Yangın Bölgesine Yardım

Antalya Manavgat’ta ve ülkemizin muhtelif yerlerinde çıkan orman yangınları sebebiyle bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımıza destek olmak ve tekrar normal hayatlarına dönmelerini sağlamak amacıyla MHP Sivrihisar İlçe Teşkilatımızın düzenlendiği canlı hayvan bağışında 170 baş hayvan toplanmış ve bugün yardım TIR’ımız, İlçe Başkanımız Murat Işık’ın nezaretinde Manavgat’a hareket etmiştir.

Yardım TIR’ımızın uğurlanmasına İl Başkanımız İsmail Candemir ve yönetim kurulu üyelerimiz ilçe başkanlarımız ve teşkilatlarımız da katılım sağladılar. Bu anlamlı kampanyaya ön ayak olan Sivrihisar İlçe Başkanımız Murat Işık ve yönetimine ve kısa zaman zarfında maddi manevi büyük destek veren Sivrihisarlı ve Eskişehirli hemşerilerimize teşekkür ederiz.

Bizler vatanımızın neresinde canı yanan bir insanımız varsa yüreğimizle ve tüm imkanlarımızla Milliyetçi Ülkücü Hareket Partisi olarak daima yanındayız. Biz birlikte Türkiye’yiz. Allah ülkemizi her türlü afetlerden ve felaketlerden muhafaza etsin.

Yardım TIR’ımız 29 Ağustos Pazar günü sabah Manavgat ilçemize ulaştı hayvanlarımızı teslim ettik orada edindiğimiz bilgilere göre telef olan hayvan sayımız 3000 küçükbaş 150 büyükbaş bugün bizim götürdüğümüz küçükbaş hayvanlarla birlikte 2915 e ulaştı.

Götürdüğümüz hayvanlar pazartesi günü veteriner kontrolünde tekrardan küpe takılarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak yardım eden Sivrihisarlı hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz Allah yaptığımız yardımları kabul eylesin inşallah.

MHP Sivrihisar İlçe Başkanlığı olarak halkımızın desteği ve hayırları ile toplanan 170 hayvani dün İlçe Başkanımız ve Teşkilatımız tarafından Manavgat’a teslim edilmiştir.

30 Ağustos tarihinde Afet ve Yardım Toplama Merkezi tarafından Manavgat üst bölge Çeltikçi Mahallesinde bulanan yardım dağıtım merkezinden yetkililer eşliğinde yangında hayvanları telef olan yangın zedelere dağıtımı yapılmaya başlanmıştır.

Ülkemizin çeşitli yerlerinde çıkan yangınlarda zarar gören yangın zedeler için MHP Sivrihisar İlçe Başkanlığı olarak nakdi ve küçük baş hayvan bağış kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Bir olmak beraber olmak için desteklerinizi bekliyoruz.

İrtibat:
Murat IŞIK – 0536 762 23 35
Necati AĞAN – 0546 200 22 66

***

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Yangın Bölgesine Yardım