Blogspot

Yangın Savaşı Devam Ediyor

Yangın Savaşı Devam Ediyor
yangin savasi - Yangın Savaşı Devam Ediyor

Akdeniz de Yangın Savaşı Devam Ediyor.

Tüm Türkiye ayakta göz yaşartıcı manzaralar izliyoruz. Milletimizin nasıl bir dayanışma içerisinde olduğunu tekrar tüm dünya gördü. Amerika hariç tüm dünyadan taziye ve destek mesajları da geldi. Azerbaycanlı spikerin yangın haberini sunuşu gözlerimizi yaşarttı.

Zor zamanda belli oluyor gerçek dostlar. Her ne kadar itiş kakış yapsak ta Yunanistan da destek geldi, Mısır’dan destek mesajları. Özellikle Rusya Ukrayna Pakistan ve İran’ın destekleri tabi ki unutulmayacak.

Avrupa Birliği de her türlü desteğe hazırız diye mesaj göndermiş, yapacaklarını sanmıyorum ama olsun buda bir gelişme. Bizi yıllardır sömüren Amerika’dan ve dostlarından hiç bir ses gelmedi. Yangında olsa kiminle savaşıyoruz gördük, göremeyenler de görmüş oldu.

Ne yazık ki bazı arkadaşlarımız tehlikenin boyutunun farkında değiller. Sosyal medyadaki şiddetli dezenformasyonun da farkında değiller. Görseler bile ciddiye almıyorlar. Türkiye’ye saldırı, içeriden dışarıdan ve her kanaldan tüm şiddeti ile devam ediyor. Bu saldırılar profesyonel ekipler tarafından özellikle gençler hedef alınarak hazırlanmaktadır.

***

Eskişehir Milli Düşünce Platformu

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Yangın Savaşı Devam Ediyor