Sivrihisar Haberleri

Festivaller İlçesi Sivrihisar

Haber Es Dergisinin 2020 Haziran 2. sayısında, Ayhan Aydıner ile yapılan röportajdan alıntılar:

Göreve geldiği günden itibaren hayata geçirdiği projelerle Sivrihisar’ın çehresini değiştiren Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, “Sivrihisar dövme sucuk festivali ile Nasreddin hoca festivallerinde yüz binlerce vatandaşımızı ilçemizde ağırlayarak Sivrihisar ekonomisine de büyük katkılar sağladık. Sivrihisar’ın geleceğini ise sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda gelişmiş; ülkemizin sayılı turizm merkezlerinden biri haline gelmiş, huzurlu, ve refah bir ilçe olarak görüyorum” dedi.

 – Belediye Başkanlığınız döneminde Sivrihisar Belediyesi hep ilkleri gerçekleştirdi. Bu çalışmalar ve projeler nedir?

Göreve başladığımız günden bugüne kadar ilçemizi geliştirmek ve tanıtmak amacıyla yeniliklere imza atmaya çalıştık. Yaptığımız çalışmaların çoğunda ise Türkiye’de ilklere imza attık.

 – Coronavirüsü salgını nedeniyle Sivrihisar Belediyesinin yatırımlarındaki öncelikler değişecek mi?

Elbette, baktığımızda Covid-19 corona virüsü tüm dünyada etkili bir salgın. Ancak biz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Pandemide tedbirlerimizi geniş kapsamlı bir şekilde alarak çalışmalarımızı yine her zaman olduğu gibi planlı ve projeli bir şekilde sürdürüyoruz. Biz yatırım ve faaliyetlerimize devam ederek hazır hale getiriyoruz ki bu salgını hep birlikte atlattığımız günden sonra vatandaşlarımıza daha güzel ve başarılı projelerle imkanlar sağlamaya devam edeceğiz.

haber es dergi - Festivaller İlçesi Sivrihisar
haberes dergi roportaj - Festivaller İlçesi Sivrihisar

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Festivaller İlçesi Sivrihisar