Gazete Yazıları

İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Başkan Yüzügüllü, İstişare ve Değerlendirme Toplantısına Katıldı.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın yerel yönetim çalışmalarını değerlendirmek için Ankara’da düzenlenen “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen “Belediye Başkanları İsti­şare ve Değerlendirme Toplantısı” Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanları, il, ilçe ve belde belediye başkanlarının yanı sıra 81 İlin II başkantnın katılımıyla 19 Şubat Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirildi.

Toplantı da; yerel yönetim çalışmaları. Haziran 2015 Milletvekili seçimlerine iliş­kin hedefler, belediyecilik hizmetleri, belediye başkanlarının projeleri, bütçenin ne şekilde yönetildiği, halkla ilişkiler, 2023 hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilecek projeler ve vatandaşlara sözü verilen projelerin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediği konularında belediye başkanlarının tabi tutulduğu performans sisteminde bir yılın muhasebesinin de yapıldığı toplantıya katılan Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, toplantının çok faydalı geçtiğini belirtti.

Sivrihisar’ın Sesi

istisare - İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile görüşürken

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - İstişare ve Değerlendirme Toplantısı