Blogspot

Kainat Sevgi Üzerine Yaratılmıştır

Kainat Sevgi Üzerine Yaratılmıştır…

kainat sevgi - Kainat Sevgi Üzerine Yaratılmıştır

Sevgi enerjisinden daha büyük bir enerji. Daha güçlü bir kuvvet yoktur. Bu enerjinin çözemeyeceği hiçbir sorunda yoktur.

Çünkü Sevgi enerjisi yeryüzünde yayılabilecek en yüksek frekanslı enerjidir ama buna rağmen, insanlar kendi ellerindeki bu gücün farkında olmadıkları için hep korku enerjisi ile yaşamayı seçerler.

Bu şekilde, kendilerini ve sevdiklerini gelecek olan tehlikelerden koruyabileceklerini zannedenler. Bugünlerinden korkarlar, yarınlarından korkarlar. Sevdiklerini kaybetmekten, mallarını mülklerini kaybetmekten, işlerini eşlerini kaybetmekten. En fazlada hayatlarını kaybetmekten korkarlar. Bu yüzdende vücutlarında en fazla korku enerjisi barındırırlar.

Oysa ki, sahip oldukları şeylerin zaten kendilerine ait olmadığını. Belli bir süre zarfı için kendilerine emanete bırakıldığı gerçeğini bir çözseler, hayatlarındaki tüm sorunlar kendiliğinden çözülecek. Çünkü, kuantum fiziğinde “benzer benzeri çeker” kuralı geçerlidir.

Bedenimizde ürettiğimiz korku enerjisi, korkulacak olayları ve kötü insanları üzerimize çeker. Bedenimizde ürettiğimiz sevgi enerjisi de güzellikleri hoşlukları mutlulukları ve mutlu yaşayan insanları üzerimize çeker.

Biz içimizde ürettiğimiz bu kötü enerjilerle, kötü insanları bir kötü olayları üzerimize çekeriz sonrada, “neden hep bu kötü olaylar benim başıma geliyor” diye sorarız. Oysa ki dertte bizdedir derman da bizde.

Ne zamanki biz, bizim bedenimizde korku enerjisi salgılayan şeyleri tespit edip onlardan sıyrılırsak, Kadere ve Allah’a tam teslim olursak o izin vermedikten sonra hiçbir şeyin bize zarar veremeyeceğine tam iman edersek, o vakit bedenimiz temizlenir. Artık bize bu kötü deneyimleri yaşatacak hiç bir enerji yaklaşamaz.

Yanımıza bu enerjiden beslenen kötü enerjili insanlar yanaşamaz. Sizdeki iyi enerji onları iter bu yüzdende siz çevrenizin veya insanların değiştiğini zannedersiniz ama değişen sizsinizdir. Bu gerçeği bilmezsiniz.

Evet insanlar içlerinde iki kişilik olduğunu bilmezler, iki insanı da kendinde barındırdığını anlamadan da ölüp giderler. Kötü de iyi de sizdedir. Mühim olan sizin neyi açığa çıkardığınızdır; iradenizi kimden, neyden, hangi enerjiden yana kullandığınızdır.

Yunusun “Bir ben var bende, benden içeru ” dediğinde tam olarak budur…

İnsanlar bütün hayatları boyunca toprak almanın derdindeler. Toprak ise insanları almanın derdinde. Allah adildir kimseye haksızlık etmez. Adalet oyunun sonunda tecelli eder. Ve herkes muhakkak iki metre kare toprak sahibi olarak oyundan ayrılır

eml - Kainat Sevgi Üzerine Yaratılmıştır

Şenay Tek

Add Comment

Click here to post a comment

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Kainat Sevgi Üzerine Yaratılmıştır